فیلم های رایگان آموزش کامپیوتر به زبان فارسی جمال

همین الان تماشا کنید...

فیلم های آموزش کامپیوتر | کانال تلگرامآموزش رایگان کامپیوتر با ویدئوهای جمال

دیدن ویدئو برای یادگیری رایانه یکی از بهترین روش هایی است که تا به حال ابداع شده است! شما با دیدن فردی که روبروی رایانه نشسته است و موسش را برای انجام دادن کاری خاصی حرکت می دهد، به راحتی میتوانید کار کردن با یک نرم افزار را به سادگی هر چه تمام تر بیاموزید. پیشنهاد ما در این نوشته آموزش رایگان کامپیوتر با ویدئوهای جمال است. پس با ما همراه باشید.

ویدئوهای جمال


تولید ویدیوی های جمال کار گروهی به همین نام است که برای تولید محتوای تصویری با کیفیت جهت آموزی نرم افزارهای رایانه ای هر روز زمان زیادی را روی این پروژه می گذارند. شما با رفتن به کانال آپارات را شبکه های اجتماعی دیگر می توانید نمونه هایی از ویدیوهای این گروه را مشاهده کنید و با نوع این فیلم ها آشنا شوید.

ویدئوها به زبان فارسی تهیه شدند و گوینده روی فیلم هر کاری که انجام میدهد را به همراه توضیح ارائه داده تا شما بتوانید به راحتی در کمترین زمان ممکن اینترنت و رایانه و نرم افزارهای رایانه ای را بیاموزید. اگر فکر می کنید می خواهید در زمان خود صرفه جویی کنید، به هیچ عنوان نباید زمان را تلف کنید؛ همین الان دست به کار شده و اقدام به مشاهده یا دانلود ویدیوهای جمال در سطح اینترنت کنید.

ویدئوهای جمال به صورت رایگان در سطح اینترنت موجود است. شما از طریق بیشتر شبکه های اجتماعی می توانید این ویدئوها را دنبال کنید و حتی آنها را بازنشر کنید و برای دیگران هم ارسال کنید. حتی می توانید ویدئوهای جمال را به رایگان دانلود کرده و روی رایانۀ خود داشته باشید تا هر چند بار که خواسته باشید آنها را دیده و از محتویات آنها استفاده کنید.

لینک های زیر، پیوندهایی به صفحات شخصی ویدیوهای جمال در شبکه های اجتماعی هستند:

تلگرام:
https://telegram.me/computeruser_ir

گوگل پلاس:
https://plus.google.com/+ComputeruserIran

فیسبوک:
https://www.facebook.com/computeruser.ir/

توییتر:
https://twitter.com/jamaltv_com

آپارات:
http://www.aparat.com/computeruser

نماشا:
http://www.namasha.com/computeruser.ir

یوتیوب:
https://www.youtube.com/channel/UCq2-phnQn2dWxoszD-BqHQA

لاین:
https://line.me/ti/p/%40mrj2497g


نظرات ()
آخرین نوشته ها

گروه آموزشی جمال در صدد این است که روزانه فیلم های با کیفیتی را تولید کند!

جمال نام طرحی است که در آن اقدام به تولید و انتشار ویدیوهای آموزش رایانه به زبان فارسی و رایگان می شود. در این طرح سعی می شود روزانه چندین ویدیو با کیفیت مطلوب تولید شده و در شبکه های اجتماعی مختلف همچنین در سایت کاربر رایانه به نشانی ComputerUser.ir با لینک مستقیم منتشر گردند. برای اطلاعات بیشتر به JamalTV.com مراجعه نمایید.

تمامی حقوق محفوظ است!