فیلم های رایگان آموزش کامپیوتر به زبان فارسی جمال

همین الان تماشا کنید...

فیلم های آموزش کامپیوتر | کانال تلگرامویدیوهای جمال را در حالت HD تماشا کنید

از آنجایی که ویدیوهای جمال مورد استقبال فارسی زبانان در سرتاسر جهان واقع شده است، باید متذکر شد که به دلیل اینکه یکی از مخازن ویدیوهای جمال در کانال ما در سایت آپارات به نشانی Aparat.com/computeruser می باشد، باید توجه داشته باشید که جهت افزایش کیفیت ویدیویی که درحال تماشای آن هستید، حتماً ویدیو باید در حالت HD پخش شود. یک دکمه در پایین سمت راست اجرا کنندۀ ویدیو در سایت اپارات وجود دارد که باید به رنگ قرمز باشد. اگر نیست روی آن یک بار کلیک کنید تا فعال گردد.

ویدیوهای جمال را در حالت HD تماشا کنید.


به این دلیل که همزمان با بارگذاری ویدئوهای جمال در آپارات، این سامانه از کیفت و همچنین حجم ویدیو می کاهد، شما باید در زمان اجرای ویدیوهای جمال آن را در حالت HD تماشا کنید. از آنجایی که فیلم های آموزشی کامپیوتر، به دلیل ماهیتی که دارند و دارای جزئیات زیادی هستند، شما برای درک کافی از این ویدیوها حتماً و حتماً باید آنها را در حالت HD تماشا کنید. در غیر این صورت شاید با خودتان فکر کنید که این ویدیوها دارای کیفیت نیستند.

قابل ذکر است که ویدیوهای جمال جهت آموزش نرم افزارهای رایانه ای توسط گروهی با همین نام تولید شده تا همگان بتوانند رایگان و ساده در کمترین زمان رایانه و نرم افزارهای آن را بیاموزند. شما هم همینک می توانید از این ویدیوها به رایگان استفاده کنید.


نظرات ()
آخرین نوشته ها

گروه آموزشی جمال در صدد این است که روزانه فیلم های با کیفیتی را تولید کند!

جمال نام طرحی است که در آن اقدام به تولید و انتشار ویدیوهای آموزش رایانه به زبان فارسی و رایگان می شود. در این طرح سعی می شود روزانه چندین ویدیو با کیفیت مطلوب تولید شده و در شبکه های اجتماعی مختلف همچنین در سایت کاربر رایانه به نشانی ComputerUser.ir با لینک مستقیم منتشر گردند. برای اطلاعات بیشتر به JamalTV.com مراجعه نمایید.

لینک دوستان

تمامی حقوق محفوظ است!