فیلم های رایگان آموزش کامپیوتر به زبان فارسی جمال

همین الان تماشا کنید...

فیلم های آموزش کامپیوتر | کانال تلگرامآتوریتی چیست ؟

آتوریتی یک شاخص برای اندازه گیری میزان محبوبیت و بهینه بودن سایت یا وبلاگ است که توسط شرکت SeoMoz توسعه داده شده. آتوریتی یک عدد از 0 تا 100 از که با استفاده از مولفه های مختلف ارائه می شود. مولفه های زیادی در تعیین میزان آتوریتی یک سایت یا وبلاگ دخیل هستند. باید توجه داشته باشید که آتوریتی برای یک صفحه با یک دامنه یا سایت متفاوت است. آتوریتی صفحه یعنی رتبۀ همان یک صفحه از یک سایت یا وبلاگ. ولی آتوریتی یک سایت، یعنی شاخص محبوبیت و اعتبار کلی یک سایت یا وبلاگ.


آتوریتی از عبارت Ahutority گرفته شده و به معنای محبوبیت یک دامنه، سایت، وبلاگ یا صفحه ای اینترنتی است. برای اینکه میزان محبوبیت یا اعتماد پذیری یک سایت را پیدا کنیم، باید دو تا سایت یا وبلاگ را با هم مقایسه کنیم. در هر صورت آتوریتی یک شاخص مقایسه ای است و این عدد به تنهایی هیچ معنایی ندارد. اگر بتوانید آتوریتی سایت یا وبلاگ خود را در مقایسه با سایت ها و وبلاگ های رقیب بالا ببرید، کار مهمی انجام دادید. 

در هر صورت برای یافتن آتوریتی سایت یا وبلاگ می توانید به سایت های مختلفی از قبیل سایت http://www.seoreviewtools.com/website-authority-checker مراجعه کرده و آدرس وبلاگ یا سایت خود را به همراه http:// وارد کرده و تیک امنیتی را هم انتخاب کرده و روی perform check کلیک نمایید. پس از مدت زمانی می توانید آتوریتی سایت خود را ببینید.


نظرات ()
آخرین نوشته ها

گروه آموزشی جمال در صدد این است که روزانه فیلم های با کیفیتی را تولید کند!

جمال نام طرحی است که در آن اقدام به تولید و انتشار ویدیوهای آموزش رایانه به زبان فارسی و رایگان می شود. در این طرح سعی می شود روزانه چندین ویدیو با کیفیت مطلوب تولید شده و در شبکه های اجتماعی مختلف همچنین در سایت کاربر رایانه به نشانی ComputerUser.ir با لینک مستقیم منتشر گردند. برای اطلاعات بیشتر به JamalTV.com مراجعه نمایید.

لینک دوستان

تمامی حقوق محفوظ است!