فیلم های رایگان آموزش کامپیوتر به زبان فارسی جمال

همین الان تماشا کنید...

فیلم های آموزش کامپیوتر | کانال تلگرامساخت چندین وبلاگ در بلاگ اسکای

وبلاگ نویسی در دنیای امروز یکی از جذاب ترین فعالیت های اینترنتی است. برای اینکه بتوانیم یک وبلاگ را بسازیم باید از سرویس های وبلاگ نویسی استفاده کنیم که امکان ساخت وبلاگ به صورت رایگان را به ما می دهند. یکی از این سامانه ها بلاگ اسکای است که بیشتر افراد نام آن را حداقل یک بار شنیده اند. اما دراینجا می خواهیم این موضوع را بیشتر برای شما باز کنیم تا بهتر بتوانید نسبت به آن دید کامل تری به دست آورید.

Untitled


بلاگ اسکای یکی از سامانه هایی است که با ساخت یک حساب کاربری می توان چندین وبلاگ را به صورت همزمان اداره کرد. شما با یک حساب کاربری می توانید بی نهایت وبلاگ را بسازید . در تصویر بالا شما صفحۀ وبلاگ های من را می بینید که تمامی  وبلاگ های بنده را فهرستت کرده است. حالا با کلیک کردن روی عنوان هر وبلاگ می توانم به بخش مدیریت همان وبلاگ وارد شوم و مدیریت همان یکی وبلاگ را به دست گیرم. مثلاً تنظیمات وبلاگ را انجام دهم یا قالب آن را تنظیم کنم و یا حتی به نظرات همان وبلاگ پاسخ دهم و در کل وبلاگ مورد نظر را مدیریت کنم.

ارسال نوشته در هر یکی از وبلاگ ها هم منوط به وارد شدن به همان یکی وبلاگ است. تا زمانی که شما وارد یکی از وبلاگ های خود نشوید، قادر به ارسال نوشته نخواهید بود. برای رفتن به بخش نمایش تمامی وبلاگ ها هم کافی است از لینک های بالا سمت چپ روی پیوند وبلاگ های من کلیک کنید تا دوباره به صفحه فهرست وبلاگ های خود وارد شوید. دراین صفحه یک دکمه در بالا به رنگ قرمز وجود دارد که ساخت وبلاگ جدید نام دارد. با کلیک روی آن صفحه ای برای شما باز شده که می توانید یک وبلاگ جدید دیگر را بسازید.

بدین ترتیب بلاگ اسکای هم یکی از گزینه های خوب برای راه اندازی وبلاگ است که به شما پیشنهاد می کنم از این سامانه برای وبلاگ خود استفاده کنید.


نظرات ()
آخرین نوشته ها

گروه آموزشی جمال در صدد این است که روزانه فیلم های با کیفیتی را تولید کند!

جمال نام طرحی است که در آن اقدام به تولید و انتشار ویدیوهای آموزش رایانه به زبان فارسی و رایگان می شود. در این طرح سعی می شود روزانه چندین ویدیو با کیفیت مطلوب تولید شده و در شبکه های اجتماعی مختلف همچنین در سایت کاربر رایانه به نشانی ComputerUser.ir با لینک مستقیم منتشر گردند. برای اطلاعات بیشتر به JamalTV.com مراجعه نمایید.

لینک دوستان

تمامی حقوق محفوظ است!