فیلم های رایگان آموزش کامپیوتر به زبان فارسی جمال

همین الان تماشا کنید...

فیلم های آموزش کامپیوتر | کانال تلگرامدسته بندی های ایمیل در Gmail

حتماً تا جی میل آشنا هستید و می دانید که Gmail یکی از سرویس های بسیار پر کاربرد شرکت گوگل است.دراین نوشته قصد توضیح درباره نحوۀ دسته بندی های ایمیل های موجود در این سامانه را داریم. عکسی که در ادامه می بینید این دسته بندی در حساب جی میل بنده است. این دسته بندی در نواری به صورت عمودی در سمت چپ صندوق ایمیل شما زمانی که وارد حساب خود شدید قرار گرفته است. یک دکمۀ قرمز رنگ با نام Compose وجود دارد که با کلیک کردن روی آن می توانید یک ایمیل جدید ارسال کنید. اما دیگر موارد این فهرست همان دسته بندی ایمیل های رسیده و یا فرستاده شده است. با ادامۀ این نوشته همچنان همراه باشید.


Inbox: همان صندوق ورودی عادی نامه های شما در جیمیل است. اگر روی آن کلیک کنید می بینید که ایمیل های رسیده به صورت نواری فهرست شده و شما با یک بار کلیک روی آن می توانید آن را مطالعه نمایید.

Starred: در این قسمت ایمیل هایی که خودتان به صورت ستاره دار ذخیره کردید را نشان می دهد. در کنار هر ایمیلی یک ستاره تو خالی وجود دارد که زمانی که روی آن کلیک می کنید، می بینید که به رنگ طلایی در خواهد آمد. این همان کار ستاره دار کردن یک ایمیل است که شما خواستید آن را مهم جلوه کنید که بعداً حواستان به آن باشد.

Sent Mail : این بخش هم همان ایمیل های ارسال شده توسط شماست. اگر روی این دکمه کلیک کنید، می توانید ایمیل هایی که تا الان برای افراد مختلف ارسال کردید را ببینید.

Drafts : این بخش همان قسمت نامه های پیش نویس شده است. اگر ایمیلی را بنویسید ولی آن را ارسال نکنید، آن ایمیل در این قسمت ذخیره می شود.

Server: این پوشه را خود بنده ساختم که اگر خواسته باشم ایمیل هایی را به صورتی خاص دسته بندی کنم، می توانم این کار را انجام دهم. شما هم می توانید صندوق هایی را به صندوق های پیش فرض اضافه نمایید.

اما یک دکمه با عنوان more در زیر همین فهرست وجود دارد که زمانی که روی آن کلیک می کنید موارد دیگر هم ظاهر خواهند شد. مواردی مثل Spam یا همان هرزنامه ها که نامه هایی که سیستم جی میل احساس می کند آنها هرزنامه هستدند را در این پوشه گردآوری می کند. Trash هم که همان زباله دان ایمیل شماست که اگر روی آن کلیک کنید هر ایمیلی که تا به الان از هر کجا حذف کرده باشید، دراینجا وجود خواهد داشت. البته ایمیل های قدیمی به صورت خودکار از این صندوق پاک خواهند شد.

این بود از توضیحات کامل و جامع صندوق های ایمیل Gmail که امیدوارم برای شما مفید بوده باشد. از ویدیو های جمال هم که به رایگان اینترنت و رایانه را به شما آموزش میدهند هم استفاده کنید. سایت مرجع این طرح www.JamalTV.com می باشد.


نظرات ()
آخرین نوشته ها

گروه آموزشی جمال در صدد این است که روزانه فیلم های با کیفیتی را تولید کند!

جمال نام طرحی است که در آن اقدام به تولید و انتشار ویدیوهای آموزش رایانه به زبان فارسی و رایگان می شود. در این طرح سعی می شود روزانه چندین ویدیو با کیفیت مطلوب تولید شده و در شبکه های اجتماعی مختلف همچنین در سایت کاربر رایانه به نشانی ComputerUser.ir با لینک مستقیم منتشر گردند. برای اطلاعات بیشتر به JamalTV.com مراجعه نمایید.

لینک دوستان

تمامی حقوق محفوظ است!