فیلم های رایگان آموزش کامپیوتر به زبان فارسی جمال

همین الان تماشا کنید...

فیلم های آموزش کامپیوتر | کانال تلگرامفیلم آموزش فارسی کامپیوتر

اگر به دنبال فیلم آموزش فارسی کامپیوتر هستید، ما به شما ویدیوهای جمال را توصیه می کنیم. این ویدیوها به زبان فارسی و در محیط نرم افزار و کاملاً رایگان هستند. ویدیو جمال نام پروژه ای است که در آن گروه جمال در صدد تولید ویدیوهای آموزشی تمامی نرم افزارهای رایانه ای هستند. شما با استفاده از این ویدیوها مستقیم می توانید هر نرم افزاری که فکرش را می کنید بیاموزید. برنامه های کاربردی ساده، امنیتی، گرافیکی، مهندسی، اداری و ... از جمله نرم افزارهایی است که ویدیوهای آموزشی جمال آنها را پشتیبانی می کند. برای اطلاعات بیشتر می توانید به سایت www.JamalTV.com مراجعه نمایید و اطلاعات بیشتری را راجع به این طرح کسب کنید. همچنین از آخرین ویدیوهای تولیدی این گروه مطلع شوید.

فیلم آموزش فارسی کامپیوتر

ویدیو جمال


گروه جمال در حال تولید ویدیوهای به زبان فارسی و رایگان آموزش تمامی نرم افزارهای رایانه ای است. هر روز به تعداد این ویدیوها افزوده شده و شما می توانید با عضو شدن در صفحات شبکه های اجتماعی ویدیوهای جمال به سادگی از آخرین اخبار و ویدیوها و بسته های آموزش این گروه مطلع شوید. ماموریت این گروه تولید هر چه بهتر و با کیفیت تر ویدیوهای آموزشی است که تا به حال به زبان فارسی تولید نشدند.

دقت داشته باشید که این ویدیوها به صورت فعل و انفعالی نیستند. یعنی این گونه نیست که گوینده متنی را خوانده و شما را ترغیب به کلیک روی عنصری از عناصر صفحه کند. این ویدیوها مثل یک معلم خصوصی کار می کنند. شما با این ویدیوها به سادگی می توانید هر نرم افزاری را در کمترین زمان ممکن بیاموزید. حتی اگر آموزش تصویری نرم افزاری مورد نظر خود را نیافتید، می توانید درخواست ساخت و ضبط این ویدیوها هر چه سریعتر انجام گیرد. این کار را با استفاده از سایت مرجع اصلی ویدیوهای جمال می توانید انجام دهید.

تا به حال هر کسی که این نوع فیلم آموزش فارسی کامپیوتر را دیده است، از نظر کیفیت متعجب شده است! حتی خود شما هم می توانید امتحان کنید. به کانال ویدیوهای جمال به نشانی aparat.com/computeruser رفته و آخرین ویدیوهای تولیدی این گروه را تماشا کنید. البته فراموش نکنید که در حالت HD تماشا کنید تا ریز ترین نکات را از دست ندهید و ویدیویی با کیفیت خوب داشته باشید. حتی شما می توانید ویدیوهای جمال را به رایگان دانلود کنید. برای این کار کافی است به سایت کاربر رایانه به نشانی computeruser.ir مراجعه کرده و در ذیل هر ویدیو لینک دانلود فیلم هم وجود دارد. به سادگی و با یک راست کلیک و انتخاب دستور Save link as قادر به دریافت ویدیو با کیفیت HD روی رایانۀ خود هستید. فراموش نکنید که تمامی این ویدیوها به رایگان قابل استفاده توسط همگان است.

شما هم می توانید به این طرح کمک کنید تا هر چه سریعتر همه گیر شود و افراد بیشتری بتوانند از این ویدیوها استفاده کنند. مطمئن باشید با حمایت شما و تولید هر چه بیشتر این نوع ویدیوها در زمان خیلی از افراد صرفه جویی خواهد شد و افراد بسیاری در کار کردن با کامپیوتر خبره خواهند شد.


نظرات ()
آخرین نوشته ها

گروه آموزشی جمال در صدد این است که روزانه فیلم های با کیفیتی را تولید کند!

جمال نام طرحی است که در آن اقدام به تولید و انتشار ویدیوهای آموزش رایانه به زبان فارسی و رایگان می شود. در این طرح سعی می شود روزانه چندین ویدیو با کیفیت مطلوب تولید شده و در شبکه های اجتماعی مختلف همچنین در سایت کاربر رایانه به نشانی ComputerUser.ir با لینک مستقیم منتشر گردند. برای اطلاعات بیشتر به JamalTV.com مراجعه نمایید.

لینک دوستان

تمامی حقوق محفوظ است!