فیلم های رایگان آموزش کامپیوتر به زبان فارسی جمال

همین الان تماشا کنید...

فیلم های آموزش کامپیوتر | کانال تلگرامآیا شماره موبایل من در لیست سیاه مخابرات قرار گرفته؟

اگر فکر می کنید باید بررسی کنید که آیا شماره تلفن شما در لیست سیاه مخابرات قرار گرفته است یا خیر، این مطلب را تا انتها مطالعه بفرمایید. برخی اوقات بنا به دلیل افزودن شماره تلفن همراه شما به فهرست سیاه مخابران خیلی از امکانات برای خط شما غیرفعال می شود. مثلاً حتی ممکن است ارسال پیامک به صورت عادی هم دچار مشکل شود. در این صورت برای اینکه پی به این موضوع ببرید که آیا خط شما در فهرست سیاه مخابرات قرار گرفته است یا خیر، یکی از سامانه های برخط اینترنتی را به شما معرفی خواهیم کرد. این سامانه سایت searchline.ir/liste-siah است که تصویر صفحه اصلی آن را در زیر می بینید.

آیا شماره موبایل من در لیست سیاه مخابرات قرار گرفته؟


پس از اینکه وارد صفحه اصلی این سایت شدید، کافی است در جعبه ای که در تصویر بالا کاملاً مشخص است، شماره خط خود را وارد کرده و روی دکمه بررسی کلیک کنید. پس از مدتی نتیجه در جعبۀ پایین این صفحه نمایش داده خواهد شد. اگر عبارت شماره ....... در لست سیاه مخابران نمی باشد به نمایش درآمد می توانید با خیال راحت به سراغ کارتان بروید که شماره تلفن همراه شما در فهرست سیاه شرکت مخابرات ایران نیست.

این فقط یکی از سامانه های برخط برای اطلاعات از شماره هایی که در فهرست سیاه مخابرات هستند می باشد. سایت ها و سامانه های دیگر هم هستند که با یک جستجوی ساده در اینترنت و حتی رفتن به سایت اصلی شرکت مخابرات می توانید از آنها هم استفاده کنید. امیدوارم که با این ترفند رایانه ای خشنود شده باشید. تا آموزشی دیگر فعلاً خدا نگهدار...


نظرات ()
آخرین نوشته ها

گروه آموزشی جمال در صدد این است که روزانه فیلم های با کیفیتی را تولید کند!

جمال نام طرحی است که در آن اقدام به تولید و انتشار ویدیوهای آموزش رایانه به زبان فارسی و رایگان می شود. در این طرح سعی می شود روزانه چندین ویدیو با کیفیت مطلوب تولید شده و در شبکه های اجتماعی مختلف همچنین در سایت کاربر رایانه به نشانی ComputerUser.ir با لینک مستقیم منتشر گردند. برای اطلاعات بیشتر به JamalTV.com مراجعه نمایید.

لینک دوستان

تمامی حقوق محفوظ است!