فیلم های رایگان آموزش کامپیوتر به زبان فارسی جمال

همین الان تماشا کنید...

فیلم های آموزش کامپیوتر | کانال تلگرامکاربرد نرم افزار Camtasia Studio چیست؟

برای اینکه کاربرد نرم افزار Camtasia Studio را به طور کامل درک کنید، بهتر دیدم که یک مثال کاربردی بزنم. فرض می کنیم شما می خواهید طریقۀ کار کردن با یک نرم افزار را به دوست خود بیاموزید. حتی اگر معلم یک کلاس درسی یا استاد دانشگاه هستید می توانید جزء این دسته قلمداد شوید. به هر حال اگر خواسته باشید با یک بار توضیح به حجم عظیمی از افراد طریقۀ کار کردن با یک نرم افزار را یاد دهید، بهترین کار این است که از نرم افزار Camtasia Studio استفاده کرده و مراحل کار را حتی به همراه صدا ضبط کرده و پس از اندکی ویرایش از کار خود خروجی گرفته و محصول نهایی را به صورت یک ویدیو به مخاطبان خودتان بدهید.

کاربرد نرم افزار Camtasia Studio چیست؟

 


این یک داستان کوتاه اما مهم از طریقۀ کارکرد و همچنین کاربرد نرم افزار Camtasia Studio است. حالا اگر دوست دارید بیشتر با این نرم افزار آشنا شوید و طریقۀ کار کردن با Camtasia Studio به صورت کامل یاد بگیرید، با دیگر آموزش ها و ویدیوهای جمال همراه ما باشید. آموزش باید با کیفیت و رایگان باشد!

منبع: نرم افزار Camtasia Studio


نظرات ()
آخرین نوشته ها

گروه آموزشی جمال در صدد این است که روزانه فیلم های با کیفیتی را تولید کند!

جمال نام طرحی است که در آن اقدام به تولید و انتشار ویدیوهای آموزش رایانه به زبان فارسی و رایگان می شود. در این طرح سعی می شود روزانه چندین ویدیو با کیفیت مطلوب تولید شده و در شبکه های اجتماعی مختلف همچنین در سایت کاربر رایانه به نشانی ComputerUser.ir با لینک مستقیم منتشر گردند. برای اطلاعات بیشتر به JamalTV.com مراجعه نمایید.

لینک دوستان

تمامی حقوق محفوظ است!