فیلم های رایگان آموزش کامپیوتر به زبان فارسی جمال

همین الان تماشا کنید...

فیلم های آموزش کامپیوتر | کانال تلگرامفیلم آموزش کامپیوتر

کامپیوتر در همۀ زمینه های زندگی ما نفوذ کرده است از کارهای عادی و نوشتن و ارسال نامه گرفته تا کارهای تخصصی حرفه ای که بستگی مستقیم به تخصص و حرفۀ کاری و دانشگاهی ما دارد. در هر صورت باید یاد داشته باشیم تا با رایانه به صورت حرفه ای کار کنیم. چرا که ضرورت استفاده از رایانه امروز بیشتر از هر زمان دیگر احساس می شود. پس باید دست به کار شد و کار کردن با نرم افزارهای رایانه ای را یاد گرفت. حالا اگر شما خواسته باشید یک نرم افزار را بیاموزید، چه کار می کنید؟ از چه روشی استفاده می کنید؟ برای آن پول هم خرج می کنید یا به دنبال راه های رایگان هستید؟

فیلم آموزش کامپیوتر


قبل ازاینکه خواسته باشید در کلاس های رایانه ثبت نام کنید و یا کتاب های گران قیمتی را خریداری کنید، به شما پیشنهاد می کنم اول این نوشته را مطالعه کنید تا بدانید روشی هم وجود دارد که بدون اینکه خواسته باشید هزینه را بپردازید با کیفیت عالی کامپیوتر را یاد بگیرید. این روش چیست؟؟ دیدن ویدیوهای آموزش کامپیوتر.

دیدن فیلم آموزش کامپیوتر از بهترین روش ها برای یادگیری یک نرم افزار رایانه ای است. اما حتماً تا به حال متوجه شدید که تمامی ویدیوهایی که در سطح اینترنت و یا بازار ایران وجود دارد، همگی زبان اصلی و به زبان انگلیسی هستند! پس باید چطور آنها را دید و از محتوای آنها استفاده کرد؟ حقیقدت این است که واقعاً ما ویدیوهای به زبان فارسی آموزشی نداریم. البته یک چند شرکت فیلم های آموزش کامپیوتر را تولید کردند که چندان کامل و درخور نیست! اصلاً نمی توان به آنها اتکا کرد.

چارۀ کار استفاده از ویدیوهای رایگان آموزش کامپیوتر جمال است. جمال نام طرحی است که در آن اقدام به تولید فیلم های آموزش کامپیوتر به زبان فارسی می شود. تا همه بتوانند در کمترین زمان رایانه و کار با نرم افزارهای آن را یاد بگیرند. ویدیوهای آموزش رایانه جمال در سطح اینترنت گسترش یافته و می توانید در بیشتر شبکه های اجتماعی این ویدیوها را تماشا کرده و آنها را دنبال کنید. روز به روز به تعداد این ویدیوها افزوده شده و کاربران بیشتری را به سمت خود جذب می کند. همین الان به سایت اصلی این پروژه به نشانی JamalTV.com مراجعه کرده و از دستاوردهای این گروه اطلاعات بیشتری کسب کنید.


نظرات ()
آخرین نوشته ها

گروه آموزشی جمال در صدد این است که روزانه فیلم های با کیفیتی را تولید کند!

جمال نام طرحی است که در آن اقدام به تولید و انتشار ویدیوهای آموزش رایانه به زبان فارسی و رایگان می شود. در این طرح سعی می شود روزانه چندین ویدیو با کیفیت مطلوب تولید شده و در شبکه های اجتماعی مختلف همچنین در سایت کاربر رایانه به نشانی ComputerUser.ir با لینک مستقیم منتشر گردند. برای اطلاعات بیشتر به JamalTV.com مراجعه نمایید.

لینک دوستان

تمامی حقوق محفوظ است!