فیلم های رایگان آموزش کامپیوتر به زبان فارسی جمال

همین الان تماشا کنید...

فیلم های آموزش کامپیوتر | کانال تلگرامآموزش نرم افزار Zapya برای کامپیوتر

Zapya نام نرم افزاری است که اگر گوشی اندروید داشته باشید حتماً می دانید که چه کاری را می تواند برای ما انجام دهد. این نرم افزار برای انتقال فایل با استفاده از فناوری وای فای مورد استفاده قرار می گیرد. اما اگر خواسته باشید همین اطلاعات را روی رایانۀ خود داشته باشید باید چه کار کنید؟ در این حالت نرم افزار Zapya برای کامپیوتر شما هم وجود دارد و می توانید آن را روی رایانۀ خود نصب کرده و از امکانات آن استفاده کنید. با ادامۀ این نوشته همراه باشید و ویدیوی آموزش این نرم افزار را هم از دست ندهید.


علاوه بر روش استفاده از Zapya در این ویدیو شما با نحوۀ انجام تنظیمات Zapya  هم آشنا خواهید شد. پس همین الان این فیلم آموزش کامپیوتر را دیده و از محتویات آن نهایت استفاده را ببرید. با دیگر فیلم های آموزش ما هم همراه باشید.


نظرات ()
آخرین نوشته ها

گروه آموزشی جمال در صدد این است که روزانه فیلم های با کیفیتی را تولید کند!

جمال نام طرحی است که در آن اقدام به تولید و انتشار ویدیوهای آموزش رایانه به زبان فارسی و رایگان می شود. در این طرح سعی می شود روزانه چندین ویدیو با کیفیت مطلوب تولید شده و در شبکه های اجتماعی مختلف همچنین در سایت کاربر رایانه به نشانی ComputerUser.ir با لینک مستقیم منتشر گردند. برای اطلاعات بیشتر به JamalTV.com مراجعه نمایید.

لینک دوستان

تمامی حقوق محفوظ است!