فیلم های رایگان آموزش کامپیوتر به زبان فارسی جمال

همین الان تماشا کنید...

فیلم های آموزش کامپیوتر | کانال تلگرامفیلم های رایگان آموزش کامپیوتر

به نظر می رسد که الان شما به دنبال آموزش های تصویری کامپیوتر به این صفحه وارد شدید. جای درستی آمدید! دراین مقاله راجع به فیلم های رایگان آموزش کامپیوتر صبحت خواهیم کرد. فیلم هایی که با کیفیت خوب و مطلوب قابل استفاده توسط همۀ علاقه مندان به بحث نرم افزار و رایانه هستند. خوب، حالا فرض می کنیم شما قصد دارید یک نرم افزار را یاد بگیرید. فرض ما این است که شما می خواهید نرم افزار مایکروسافت اکسل را بیامزید.. این نرم افزار یکی از برنامه های صفحه گسترده است که کاربرد بسیاری دارد. یادگیری آن هم معمولاً با مشکلاتی روبرو است.

فیلم های رایگان آموزش کامپیوتر


شاید در اولین قدم به فرک استفاده از کتاب ها یا مقالات آموزشی آنلاین بیافتید که در سطح اینترنت موجود هستند. این هم فکر خوبی است. اما حتماً می دانید که کتاب و چنین ابزارهای آموزشی نسبت به روش های جدید از بهره وری کمتری برخوردار هستد. به عنوان مثلا اگر خواسته باشید مراحلی که درون یک کتاب ذکر شده است را دروی یک نرم افزار پیاده سازی کنید، خیلی از زمان شما را می گیرد و شاید از آخرش هم آن چیزی که باید بیاموزید را هم نیاموزید.

حالا اگر شخصی در کنار شما وجود داشته باشد و به شما طریقۀ استفاده از یک نرم افزار را بیاموزد چقدر در کار خود که آموزش آن برنامه رایانه ای است پیشرفت می کنید؟ این یک سوالی است که حتماً خواهید گفت؛ خیلی! از آناجیی که برای همه چنین امکانی وجود ندارد که یک معلم در کنار آنها بنشیند و تمامی مراحل کار با یک نرم افزار را آموزش دهد، ما به شما استفاده از فیلم های رایگان آموزش کامپیوتر را پیشنهاد می کنیم.

اگر نام طرح جمال را شنیده باشید، حتماً می دانید که چه می گویم. در این طرح روزانه چندین ویدیوی آموزشی از نرم افزارهای کاربردی مهم رایانه ضبط و منتشر می شود که همگان بتوانند به رایگان از آنها استفاده کنند. این طرح برای اولین بار در ایران اجرا می شود و به زبان فارسی است. تا همۀ ایرانیان و فارسی زبانان بتوانند از آنها استفاده کنند. همینک روزانه صدها نفر این ویدیوها را تماشا کرده و از محتوای آموزشی آنها استفاده می کنمد. شما هم می توانید به جمع این افراد بپیوندید و از این فیلم های آموزش رایگان رایانه استفاده کنید.

برای حمایت از طرح تولید فیلم های رایگان آموزش کامپیوتر پیشنهاد می کنیم که این فیلم ها را به دیگران هم معرفی کنید تا آنها هم بتوانند از این ویدیوها نهایت استفاده را ببرند. گروه جمال زمان زیادی را برای تولید این فیلم ها صرف می کند. پس کاری کنیم که تعداد بیشتری از افراد بتوانند از این فیلم ها بهرۀ مناسب را ببرند.


نظرات ()
آخرین نوشته ها

گروه آموزشی جمال در صدد این است که روزانه فیلم های با کیفیتی را تولید کند!

جمال نام طرحی است که در آن اقدام به تولید و انتشار ویدیوهای آموزش رایانه به زبان فارسی و رایگان می شود. در این طرح سعی می شود روزانه چندین ویدیو با کیفیت مطلوب تولید شده و در شبکه های اجتماعی مختلف همچنین در سایت کاربر رایانه به نشانی ComputerUser.ir با لینک مستقیم منتشر گردند. برای اطلاعات بیشتر به JamalTV.com مراجعه نمایید.

لینک دوستان

تمامی حقوق محفوظ است!