فیلم های رایگان آموزش کامپیوتر به زبان فارسی جمال

همین الان تماشا کنید...

فیلم های آموزش کامپیوتر | کانال تلگرامفیلم آموزش Cpanel فارسی رایگان

Cpanel به عنوان یک پنل تحت وب برای مدیریت هاست یا فضای میزبانی مورد استفاده است. اگر شما هم خواسته باشید سایت خود را داشته باشید و بسازید، به احتمال زیاد زمانی که هاست خریداری می کنید، پنل Cpanel را به شما تحویل داده که به استفاده از آن قادر باشید از امکانات فضای میزبانی استفاده کنید. در غیر این صورت نیاز به دانستن مسائل فنی زیادی می باشد که هر کسی از پس آن بر نخواهد آمد. اما Cpanel همۀ کارها را به صورت گرافیکی انجام خواهد داد که شما فقط کافی است کلیک کنید و کار تمام است. همۀ کارها توسط Cpanel انجام خواهد شد. اما در این قسمت از سایت کاربر رایانه با شما هستیم با فیلم آموزش Cpanel به زبان فارسی و رایگان که در ادامه مطلب می توانید آن را ببینید.


در این ویدیو اول با قسمت های کلی سی پنل آشنا خواهید شد. سپس به سراغ تک تک قسمت های می رویم. آموزشی که پیش رو دارید آخرین نسخه از Cpanel حساب می شود. این آموزش فقط به صورت اجمالی شما را با Cpanel آشنا خواهد کرد. در ویدیوهای بعدی که برای این پنل محبوب آماده شده است، شما میتوانید تمامی قسمت های Cpanel را به زبان فارسی و رایگان بیاموزید. در ضمن این ویدیو از مجموعه ویدیوهای جمال محسوب می گردد. برای اطلاعات بیشتر می توانید به سایت اصلی فیلم های جمال مراجعه نمایید.


نظرات ()
آخرین نوشته ها

گروه آموزشی جمال در صدد این است که روزانه فیلم های با کیفیتی را تولید کند!

جمال نام طرحی است که در آن اقدام به تولید و انتشار ویدیوهای آموزش رایانه به زبان فارسی و رایگان می شود. در این طرح سعی می شود روزانه چندین ویدیو با کیفیت مطلوب تولید شده و در شبکه های اجتماعی مختلف همچنین در سایت کاربر رایانه به نشانی ComputerUser.ir با لینک مستقیم منتشر گردند. برای اطلاعات بیشتر به JamalTV.com مراجعه نمایید.

لینک دوستان

تمامی حقوق محفوظ است!