فیلم های رایگان آموزش کامپیوتر به زبان فارسی جمال

همین الان تماشا کنید...

فیلم های آموزش کامپیوتر | کانال تلگرامخرید هاست و دامین ارزان

اگر در حال خواندن این مقاله هستید، به نظر می آید که قصد دارید برای راه اندازی سایت خود هاست و دامین خریداری کنید. خوب، قبل از اینکه خواسته باشید شروع کنید بهتر است نکاتی را در نظر بگیرید و مواردی را در ذهن داشته باشید که در این اینجا به آنها اشاره خواهم نمود. خرید هاست و دامین ارزان با ما باشید.

خرید هاست و دامین ارزان


شما اگر خواسته باشید یک سرور اختصاصی برای بار کردن سایت خود داشته باشید، باید هزینه های بسیاری را برای آن پرداخت کنید. و دراین صورت است که ساخت سایت به هیچ عنوان صرفه اقتصادی نخواهد داشت. مخصوصاً اینکه در اوایل کار اصلاً سایت بازدیدی نخواهد داشت که ما برای آن یک سرور اختصاصی تهیه کنیم! منظور از سرور اختصاصی یک رایانۀ کامل است درون دیتاسنتر وجود دارد و فقط سایت یا سایت های ما را میزبانی می کند.

در این حالت شرکت های میزبانی وب یا هاستینگ اقدام به عرصۀ یک محصول خاص با عنوان هاست اشتراکی می کنند. در این نوع محصول همان سرور اختصاصی را به قطعاتی تقسیم می کنند و با مشخصات و ویژگی های خاصی به افراد مختلفی به فروش می رسانند. این جاست که هزینه برای هر نفر به شدت پایین می آید که به طوری که در ماه فقط چند هزار تومان ناقابل برای میزبانی سایت شخص باید پرداخت کند که البته بسته به میزان منابعی که فرد دریافت می کند این مبلغ می تواند متفاوت باشد.

پس فرض می کنیم که شما قصد خرید این گونه هاست یا فضای میزبانی را دارید که ما به آن هاست اشتراکی می گوییم. حالا می دانید که هاست اشتراکی منابع را بین چندین نفر تقسیم می کند. پس اگر شما به دنبال خرید هاست و دامین ارزان هستید، باید خطر اینکه منابع کمتری به شما اختصاص داده شود را بپذیرید. سروری که سایت شما روی آن قرار دارد، برای شخصی که به شما هاست می فروشد هزینه بردار است. اگر خواسته باشید هزینۀ هر هاست را کاهش دهد باید کیفیت خدمات خود را هم کم کند.

پس با توجه به این نکته به سمت خرید هاست هایی بروید که علاوه بر اینکه قیمت معقولانه دارند، کیفیت خوبی را هم به شما ارائه می کنند. اینجاست که مطمئناً در بلند مدت ضرر نخواهید کرد. چرا که اگر خواسته باشید پس از مدتی متوجه شوید که هاستی که خریداری کردید کیفیت مورد نظر را ندارد، باید سایت خود را روی هاست دیگر منتقل کنید. خوب، مبلغ قبلی را از دست می دهید، علاوه بر اینکه که باید یک هزینِۀ دیگری را برای هاست جدید داشته باشید. سوماً خود انتقال سایت برای شما هم زمان گیر خواهد بود و هم اینکه ضربۀ بدی به سایت و کارهای شما وارد خواهد کرد. بالاخره در حین انتقال سایت ممکن است مشکلاتی به وجود آید. مثل گم شدن اطلاعات یا فایل هایی که شما به آنها نیاز دارید؛ مخصوصاً اگر سایت شما بسیار بزرگ باشد.

پس با این توضیحات که بنده خودم آنها را تجربه کردم به دنبال هاست های خیلی ارزان نباشید. از طرف دیگر دامنه یا دامین هم مفت نیست! که شخصی خواسته باشد آن را رایگان به شما بدهد. اگر قیمت دامینی ارزان است این نشان می دهد که مبلغ را روی چیز دیگری می کشد و از شما می گیرد. پس بهتر است به این موارد حتماً توجه داشته باشید.

همیشه ارزانی بی دلیل نیست و از طرف دیگر هم گران خریدن هنر نیست! پس باید این دو نکته را همیشه در نظر داشته باشید تا بهترین و ارزان ترین هاست و دامین را برای ساخت خود بخرید.

با توجه به نکاتی که در اینجا خدمت شما عرض کردم برای خرید هاست و دامنه می توانم وبنولوگ را به شما پیشنهاد دهم که خدمات خوبی را عرضه کرده است. هم از نظر قیمت کاملاً مطابق با نیاز شماست. هم از نظر کیفیت و پاسخگویی بسیار قابل قبول است. همین الان می توانید پلن های هاست و دامنۀ این شرکت را مطالعه نموده و سفارش خود را ثبت کنید و آنی محصول را دریافت کنید.


نظرات ()
آخرین نوشته ها

گروه آموزشی جمال در صدد این است که روزانه فیلم های با کیفیتی را تولید کند!

جمال نام طرحی است که در آن اقدام به تولید و انتشار ویدیوهای آموزش رایانه به زبان فارسی و رایگان می شود. در این طرح سعی می شود روزانه چندین ویدیو با کیفیت مطلوب تولید شده و در شبکه های اجتماعی مختلف همچنین در سایت کاربر رایانه به نشانی ComputerUser.ir با لینک مستقیم منتشر گردند. برای اطلاعات بیشتر به JamalTV.com مراجعه نمایید.

لینک دوستان

تمامی حقوق محفوظ است!