فیلم های رایگان آموزش کامپیوتر به زبان فارسی جمال

همین الان تماشا کنید...

فیلم های آموزش کامپیوتر | کانال تلگراممقدمات ساخت سایت

اگر قصد راه اندازی سایت را دارید، در این مقاله به شما نکاتی را گوشزد خواهم کرد که می تواند برای شما خیلی مفید باشد. باید بدانید که برای ساخت سایت به چه چیزهایی نیاز دارید و باید چه کار کنید و از کجا شروع کنید. اما در اول کار بهتر است اطلاعات خود را افزایش دهید. اطلاعاتی که بعداً از گیج شدن شما جلوگیری خواهد کرد. با مقدمات ساخت سایت همراه کاربر رایانه باشید.

مقدمات ساخت سایت


شما با ساخت سایت می توانید کارهایی که مد نظرتان است را انجام دهید. از راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی گرفته تا سایت شخصی و شرکتی همه و همه اهدافی هستند که افراد برای راه اندازی سایت در نظر دارند. اما این مهم است که باید از کجا شروع کرد؟ اگر شما الان چنین قصدی را داشته باشید، باید از کجا شروع کنید و نیاز به دانستن چه اطلاعاتی دارید؟

ما به طور کلی به چهار تا چیز نیاز دارید تا سایت خود را بسازید. دو تا از این موارد رایگان هستند و نیازی به پرداخت هزینه ندارند. ولی دو تای دیگر آنها نیاز به پرداخت هزینه دارند. این دو مورد پولی هاست و دامنه هستند که شما برای داشتن یک سایت حرفه ای باید برای خریدشان پول پرداخت کنید. وگرنه سایت شما شبیه به یک وبلاگ ساده خواهد بود تا سایت!

به هر حال برای اطلاع ازاین 4 عنصر اصلی برای ساخت سایت به شما پیشنهاد می کنم مطلب مقدمات ساخت سایت از وبنولوگ را حتماً مطالعه نمایید.


نظرات ()
آخرین نوشته ها

گروه آموزشی جمال در صدد این است که روزانه فیلم های با کیفیتی را تولید کند!

جمال نام طرحی است که در آن اقدام به تولید و انتشار ویدیوهای آموزش رایانه به زبان فارسی و رایگان می شود. در این طرح سعی می شود روزانه چندین ویدیو با کیفیت مطلوب تولید شده و در شبکه های اجتماعی مختلف همچنین در سایت کاربر رایانه به نشانی ComputerUser.ir با لینک مستقیم منتشر گردند. برای اطلاعات بیشتر به JamalTV.com مراجعه نمایید.

لینک دوستان

تمامی حقوق محفوظ است!