فیلم های رایگان آموزش کامپیوتر به زبان فارسی جمال

همین الان تماشا کنید...

فیلم های آموزش کامپیوتر | کانال تلگرامخرید هاست لینوکس

حتماً برای ساخت سایت خود به دنبال هاست می گردید. بسته به فناوری ای که سایت شما از آن استفاده می کند، باید هاستی را تهیه کنید که یا ویندوز است یا لینوکس. هاست های لینوکس استفادۀ به مراتب بیشتری را نسبت به دیگر هاست ها دارند. که هم یه دلیل کاربرد گستردۀ نرم افزارهایی است که از نرم افزارهای هاست لینوکس استفاده می کنند است. و هم ارزان تر بودن هاست لینوکس باعث می شود که استفاده بیشتری داشته باشد. در اینجا می خواهم شما را برای خرید هاست لینوکس راهنمایی کنم. پس با این نوشته همراه ما باشید.

خرید هاست لینوکس


بیشتر سیستم های مدیریت محتوا مثل وردپرس با هاست لینوکس بهتر کار می کنند هر چند می توان وردپرس یا سیستم های مدیریت محتوای بر پایۀ PHP را هم روی هاست ویندوز اجرا کرد. ولی این کار نیاز به ابزارها و نرم افزارهای اضافی است و شاید زیاد به صرف نباشد که چنین کاری را خواسته باشیم انجام دهیم.

به هر حال اگر قصد خرید هاست لینوکس را دارید، ما به شما خدمات هاست و دامنۀ وبنولوگ را پیشنهاد می کنیم. با رفتن به سایت شرکت وبنولوگ به نشانی Webnolog.net می توانید بسته های میزبانی سایت را مشاهده کرده و یکی که مطابق با نیاز شماست را انتخاب کنید. برای رفتن به سایت این شرکت می توانید روی لینک زیر کلیک کنید.

خرید هاست لینوکس از وبنولوگ

قیمت خدمات این شرکت برای هاست هایی که ارائه می دهد، در مقایسه با کیفیت آن قابل مقایسه با دیگر شرکت های برند در عرصۀ هاستینگ است. شاید خواسته باشید پلن های آن را مقایسه کنید.

از ویژگی های هاست وبنولوگ می توان به استفاده از هاردهای پرسرعت SSD اشاره کرد. از طرف دیگر وب سرور لایت اسپید باعث افزایش سرعت سایت شما خواهد شد. پس با یک کلمه میتوان گفت سایت شما روی هاست های وبنولوگ پرواز می کند! این را می توانید خودتان تجربه کنید.

خدمات وبنولوگ دارای 7 روز بازگشت وجه می باشد که در هر زمان از این هفت روز که دیدید کیفیت لازم را کسب نکردید، می توانید سرویس خود را تحویل داده و مبلغ خود را دریافت کنید. سرورهای کلود لینوکس همچنین تهیۀ نسخه پشتیبان از اطلاعات شما روی سرورهای دیگر و از همه مهمتر پشتیبانی خوب از دیگر ویژگی های خدمات وبنولوگ است که همینک می توانید این خدمات را تجربه نمایید.


نظرات ()
آخرین نوشته ها

گروه آموزشی جمال در صدد این است که روزانه فیلم های با کیفیتی را تولید کند!

جمال نام طرحی است که در آن اقدام به تولید و انتشار ویدیوهای آموزش رایانه به زبان فارسی و رایگان می شود. در این طرح سعی می شود روزانه چندین ویدیو با کیفیت مطلوب تولید شده و در شبکه های اجتماعی مختلف همچنین در سایت کاربر رایانه به نشانی ComputerUser.ir با لینک مستقیم منتشر گردند. برای اطلاعات بیشتر به JamalTV.com مراجعه نمایید.

لینک دوستان

تمامی حقوق محفوظ است!