فیلم های رایگان آموزش کامپیوتر به زبان فارسی جمال

همین الان تماشا کنید...

فیلم های آموزش کامپیوتر | کانال تلگرامجمال تی وی، مرجع ویدیوهای آموزش کامپیوتر به زبان فارسی

گروهی با عنوان جمال در حال تولید ویدیوهایی هستند که با عنوان ویدیوهای جمال شناخته می شوند. این ویدیوها آموزش کامپیوتر و نرم افزارهای رایانه ای را شامل می شوند که به زبان فارسی و جدید هستند. هر کسی می تواند از این فیلم ها به رایگان استفاده کند. این ویدیوها آخرین نسخه های نرم افزارها را هدف قرار داده تا جدیدترین اطلاعات را بتواند به مخاطبان خودش منتقل کند. اگر شما هم علاقه مند هستید نمونه های این ویدیوها را تماشا کنید، می توانید آنها را در شبکه های اجتماعی اشتراک گذاری ویدیو مثل آپارات یا یوتیوب تماشا کنید. برای این کار می توانید به سایت جمال تی وی مراجعه کنید و علاوه بر آشنایی بیشتر با فیلم های جمال، از نشانی کانال های این گروه در شبکه های مختلف آگاه شوید.

جمال تی وی


اگر شما قصد آموزش یک نرم افزار رایانه ای را داشتهب باشید، چندین راه برای این کار وجود دارد. اولین راه کار شاید این باشد که به کلاس های آموزش رایانه مراجعه کنید و یا برای خود یک معلم خصوصی بگیرید و شروع به یاد گرفتن نرم افزار مورد نظر خود کنید.

راه کار دیگر این است که از کتاب ها و مقالاتی که نوشته شده استفاده کنید. البته جستجو در اینترنت هم یکی دیگر از روش های یادگیری است که می تواند منابع خوبی را به شما معرفی کند.

اما اگر با ویدیوهای آموزش کامپیوتر آشنا باشید، می دانید که دیدن این ویدیوها از بهترین روشها برای یادگیری نرم افزار و کامپیوتر هستند. لابد حتماً تا به حال چنین ویدیوهایی را دیدید که البته بیشتر این ویدیوها به زبان اصلی یعنی انگلیسی هستند. پس خیلی از افرادی که زبان انگلیسی خوبی ندارند نمی توانند از محتوای آموزشی این فیلم های خوب آموزشی استفاده کنند. راه کار چیست؟

راه کار در کاری است که گروه ویدیوهای جمال در حال انجام آن هستند. این فیلم ها با کیفیت خوبی تولید شده و در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد. شما با رفتن به کانال های خاص این گروه در شبکه های اجتماعی به راحتی در کمترین زمان می توانید به این ویدیوها دسترسی داشته باشید.

گروه جمال هر روز در حال کار روی ویدیوهای جدید برای آموزش نرم افزارهای جدید هستند تا شما عزیزان را بیش از پیش از تولیدات خود راضی کنند. شما هم برای قدردانی از این گروه می توانید این ویدیوها را به دیگران معرفی کنید تا دیگران هم بتوانند از زحمات این گروه استفاده کنند.

برای اطلاعات بیشتر راجع به پروژه جمال می توانید به سایت JamalTV.com مراجعه نمایید.


نظرات ()
آخرین نوشته ها

گروه آموزشی جمال در صدد این است که روزانه فیلم های با کیفیتی را تولید کند!

جمال نام طرحی است که در آن اقدام به تولید و انتشار ویدیوهای آموزش رایانه به زبان فارسی و رایگان می شود. در این طرح سعی می شود روزانه چندین ویدیو با کیفیت مطلوب تولید شده و در شبکه های اجتماعی مختلف همچنین در سایت کاربر رایانه به نشانی ComputerUser.ir با لینک مستقیم منتشر گردند. برای اطلاعات بیشتر به JamalTV.com مراجعه نمایید.

لینک دوستان

تمامی حقوق محفوظ است!