فیلم های رایگان آموزش کامپیوتر به زبان فارسی جمال

همین الان تماشا کنید...

فیلم های آموزش کامپیوتر | کانال تلگرامآموزش کامپیوتر فیلم

کامپیوتر چیست؟ کامپیوتر یا رایانه وسیله ای است که امروزه بدون آن شاید نتوان به سادگی زندگی کرد. رایانه های کار ما را در هر عرصه ای به خصوص ارتباطات ساده تر از قبل کردند. کاری که در گذشته هایی نه چندان دور شاید نیاز بود چندین روز یا هفته به طول بیانجامد، الان به یمن کامپیوتر در کسری از دقیقه قابل انجام است و به سادگی می توان آن را انجام داد. پس نیاز مبرمی استکه هر کسی رایانه را بیاموزد و با کار کردن نرم افزارهای رایانه ای آشنا باشد. حداقلش این است که با نرم افزارهای کاربردی و ساده ای که برای هر کسی نیاز است آشنا باشد. این کار هم خیلی سخت نیست. البته اگر روش اصولی آموزش کامپیوتر را بدانید. در غیر این صورت ممکن است گمراه شده و در پیچ و خم راه کوره های آموزش رایانه گیر کنید و عمر خود را تلف کنید. پس باید چه کار کرد؟

آموزش کامپیوتر فیلم


راه کاری که ما در اینجا به شما پیشنهاد می کنیم چیزی نیست جز استفاده از ویدیوهای فارسی آموزش کامپیوتر که این نمونه ای که ما اینجا به شما پیشنهاد می کنیم به طور کامل رایگان است. یعنی شما می توانید به سادگی در عرض حتی چند روز مقدماتی ترین مباحث کار با کامپیوتر را بیاموزید و پس از آن خود دست به کار شده و از کامپیوتر استفاده کنید. یادگیری کامپیوتر با فیلم های جمال اصلاً کار سختی نیست.

"جمال" نام طرحی است که در آن همه می توانند از ویدیوهای گروه جمال استفاده کنند و رایانه و کامپیوتر را بیاموزند. فیلم های جمال علی رغم اینکه کیفیت بسیار بالایی دارند و بیشتر کسانی که از این ویدیوها استفاده کردند غافلگیر شدند، به رایگان منتشر می شود! این نکتۀ بسیار مهمی است. چرا که بیشتر فیلم های آموزش کامپیوتری که در ایران عرضه می شوند معمولاً حاوی قیمت های بسیار بالایی هستند و هر کسی توان خرید آنها را ندارد. در حالی که گروه ویدیویی جمال در صدد است تا هر چه سریعتر هزاران ویدیوی آموزش کامپیوتر با برای علاقه مندان به این عرصه تولید کند که ویژگی ممتاز دیگر این فیلم ها فارسی زبان بودن آنها است.

شما برای دیدن فیلم های جمال نیازی ندارید زبان انگلیسی یاد داشته باشید. بلکه فقط کافی است یک خط اینترنت داشته و با مرورگر خود جستجویی در اینترنت انجام داده و ویدیوهای جمال را پیدا کرده و ببینید. مرجع اصلی ویدیوهای جمال سایت JamalTV.com می باشد و خود ویدیوها در سایت کاربر رایانه به نشانی ComputerUser.ir منتشر می شوند. شما حتی می توانید مستقیم به این سایت ها که مرجع فیلم های جمال هستند مراجعه کنید و همینک از صدها ویدیوی رایگانی که تولید شدند استفاده کنید.

فیلم های جمال بیشتر موضوعات را پوشش می دهد. از کار با نرم افزارهای کاربردی ساده گرفته تا نرم افزارهای اداری از قبیل نرم افزار های گروه Office و همچنین نرم افزارهای تخصصی که خیلی از این برنامه ها نرم افزارهایی هستند که هر روز استفاده می کنید و طریقۀ کار کردن با آنها را یاد ندارید. حتی آموزش ویندوز 10 هم در دستور کار این گروه قرار دارد و هر کسی می توانید این مجموع را ببیند. از مسائل مقدماتی کار شروع شده و به مباحث پیشرفته خواهد رسید.

امیدوارم با مقاله آموزش کامپیوتر فیلم راه خود را برای یادگیری کامپیوتر پیدا کرده باشید. همین الان می توانید فیلم های جمال را آنلاین تماشا کنید و یا آنها را به رایگان دانلود کنید.


نظرات ()
آخرین نوشته ها

گروه آموزشی جمال در صدد این است که روزانه فیلم های با کیفیتی را تولید کند!

جمال نام طرحی است که در آن اقدام به تولید و انتشار ویدیوهای آموزش رایانه به زبان فارسی و رایگان می شود. در این طرح سعی می شود روزانه چندین ویدیو با کیفیت مطلوب تولید شده و در شبکه های اجتماعی مختلف همچنین در سایت کاربر رایانه به نشانی ComputerUser.ir با لینک مستقیم منتشر گردند. برای اطلاعات بیشتر به JamalTV.com مراجعه نمایید.

لینک دوستان

تمامی حقوق محفوظ است!