فیلم های رایگان آموزش کامپیوتر به زبان فارسی جمال

همین الان تماشا کنید...

فیلم های آموزش کامپیوتر | کانال تلگرامارسال پست میهمان

پست میهمان به انتشار نوشته در سایت های دیگر گفته می شود که در انتشار نوشته نویسنده می تواند خود را معرفی کند و یا حتی لینکی به سایت یا وبلاگ خود بدهد. با این کار تعداد بازدیدکنندگان از سایتِ نویسنده افزایش پیدا می کند. علاوه بر این که رتبۀ سایت او هم افزایش پیدا می کند. اگر شما هم خواسته باشید از این ترفند برای بالا بردن سایت یا وبلاگ خود استفاده کنید، باید به دنبال سایت هایی باشید که امکان ارسال پست میهمان را به شما می دهند. در ادامه با ما همراه باشید تا یکی از این سایت ها را خدمت شما معرفی کنیم.

ارسال پست میهمان


ما در اینجا قصد دارید سایت Buyingfa.ir را به شما معرفی کنیم که امکان ارسال پست میهمان را به شما می دهد. با کلیک کردن روی پیوند زیر به صفحۀ ارسال پست هدایت خواهید شد. اول از همه توضیحات کامل را حتماً مطالعه نمایید. پس از آن نوشتۀ خود را وارد کنید و مشخصات آن را تعیین کنید و روی ارسال پست کلیک کنید. کار تمام است! حالا باید صبر کنید تا نوشتۀ شما پس از بررسی در سایت و اینترنت منتشر گردد.

ارسال پست میهمان

یکی از مزیت های انتشار پست میهمان در سایت مذکور، این است که ویرایشگر پیشرفته ای را به شما می دهد که می توانید از آن برای درج لینک در نوشتۀ خود استفاده کنید. شما قادرید تا حداکثر 3 تا لینک را در نوشتۀ خود جاسازی کنید و آنها را به سایت یا وبلاگ خود بدهید.

لینک دادن در عرصۀ وب و فضای مجازی اهمیت زیادی دارد. اصلاً به همین دلیل هم هست که شما به عنوان صاحب سایت یا وبلاگ دوست دارید با دیگران تبادل لینک کنید. البته در حال حاضر دیگر تبادل لینک ارزش چندانی ندارد و موتور جستجو متوجه این موضوع خواهد شد. اما ارسال پست میهمان که در نهایت باعث دریافت پیوند برگشتی می شود، باعث افزایش رتبۀ سایت یا وبلاگ شما در موتورهای جستجو می گردد.

این علاوه بر این است که به طور مستقیم هم از طریق همین پیوندها برای سایت خود بازدید کننده جذب خواهید کرد و سبب افزایش محبوبیت سایت شما خواهد شد.

البته باید اشاره ای هم به این موضوع داشت که با انتشار پست میهان در سایت های دیگر، فرد نویسنده هم معروف خواهد شد و اگر تعداد پست های منتشر شده توسط او زیاد باشد، سبب افزایش شناخت دیگران از وی خواهد شد. پس اگر به فکر معروفیت خود در محیط مجازی هم هستید، به شما پیشنهاد می شود که از ارسال پست میهمان در سایت های دیگران غافل نشوید.

پست هایی که می توانید در سایت مورد اشاره ارسال کنید، حتماً باید جدید بوده و قبلاً در جای دیگری منتشر نشده باشد. در غیر این صورت هم نمی توانید از انتشار این گونه پست های میهمان استفادۀ لازم را ببرید. به شما توصیه می شود زمانی کاری را بگذارید و راجع به موضوعی مرتبط با سایت خود مقالۀ آموزشی و کاملی را بنویسید که بیشتر از 200 کلمه داشته باشد.

پس از آن وارد صفحۀ ارسال پست میهمان شده و نوشته را وارد کرده و سبک بندی اش کنید. با این کار نوشتۀ شما جذاب تر شده و باعث می شود خواننده از خواندن آن لذت ببرد و به پیوندهایی که درون آن است بیش از پیش اعتماد نماید.

در هر صورت ارسال پست میهمان امروزه یکی از بهترین روش های بازاریابی اینترنتی است که هم رایگان است و هم اینکه تاثیر به مراتب بالاتری دارد. البته ممکن است برای کسانی که نوشتن برای آنها سخت باشد، کمی زمان بر باشد. اما نباید نا امید شوید. آن قدر بنویسید، تا از نوشتن و تولید محتوا لذت ببرید. به شما قول خواهد داد که چنین اتفاقی خواهد افتاد.


نظرات ()
آخرین نوشته ها

گروه آموزشی جمال در صدد این است که روزانه فیلم های با کیفیتی را تولید کند!

جمال نام طرحی است که در آن اقدام به تولید و انتشار ویدیوهای آموزش رایانه به زبان فارسی و رایگان می شود. در این طرح سعی می شود روزانه چندین ویدیو با کیفیت مطلوب تولید شده و در شبکه های اجتماعی مختلف همچنین در سایت کاربر رایانه به نشانی ComputerUser.ir با لینک مستقیم منتشر گردند. برای اطلاعات بیشتر به JamalTV.com مراجعه نمایید.

لینک دوستان

تمامی حقوق محفوظ است!