فیلم های آموزش طراحی پوسته وردپرس

پوسته های وردپرس به ظاهر سایت های وردپرسی شکل و شمایلی را می‌دهند که هم نظر شما به عنوان دارنده سایت را جلب می کنند، و هم برای بازدید کنندگان بسیار جذاب هستند. اگر دوست دارید که قالب سایت خود را خودتان طراحی کنید، شاید تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که اقدام به یادگیری طراحی یا ساخت پوسته وردپرس کنید. اینجاست که کار شما شروع می شود. اول که باید مقداری کدنویسی را یاد داشته باشید، سپس نحوه کار کردن با برخی از نرم افزارهای اصولی را یاد بگیرید. و سپس اقدام به یادگیری اصول طراحی پوسته وردپرس کنید که تقریباً می شود گفت که کار زمان بری است. اما در اینجا ما محصول فیلم های آموزش طراحی پوسته وردپرس را به شما معرفی می کنیم که به راحتی با استفاده از فیلم های موجود در این بسته می توانید پوسته سایت وردپرسی خود را طراحی کنید.


در این بسته آموزشی که چیزی حدود 39 درس آموزش جهت طراحی قالب یا پوسته وردپرس وجود دارد، شما میتوانید با دنبال کردن این آموزش ها، پس از اتمام این دوره، به سطح خوبی برای طراحی پوسته وردپرس برسید. بدین صورت به شما پیشنهاد می کنیم که اگر علاقه مندید که طراحی پوسته وردپرس را یاد بگیرید، این محصول با ارزش از شرکت Lynda را از دست ندهید.

فیلم های آموزش طراحی پوسته وردپرس

خیلی از افراد از طریق طراحی پوسته وردپرس درآمد کسب می کنند. اگر شما هم در نظر دارید که به درآمد خوبی از این جهت برسید، حتماً باید راه مناسبی را برای یادگیری ساخت قالب وردپرس انتخاب کنید. یکی از بهترین راه ها این است که فیلم های تهیه شده توسط معروف ترین شرکت تولید کننده آموزش های چندرسانه ای را ببینید و همگام با آنها اقدام به طراحی و ساخت قالب وردپرس کنید.

این محصول در 1 عدد CD، به همراه فایلهای تمرینات و با بسته بندی شکیل به صورت پستی برای شما ارسال می شود. کل فیلم های این مجموعه 4:28 ساعت است و دارای مجوز به شماره 155/87900 می باشد.

در ادامه با برخی از سرفصل های درسی این مجموعه آموزش وردپرس آشنا می شویم:
آموزش برخی از مقدمات شامل ۲ درس
آموزش چگونگی طرح ریزی برای شروع نمودن پروسه ساخت تم های WordPress شامل ۵ درس
آموزش تبدیل نمودن طرح های گرافیکی ساخته شده در نرم افزار Adobe Photoshop به فایل های HTML و CSS شامل ۹ درس
آموزش ساخت تم های ورد پرس شامل ۱۸ درس
آموزش برخی از موارد پیشرفته در رابطه با تم های ورد پرس شامل ۵ درس

اگر فکر می کنید که به این محصول آموزشی نیار دارید، می توانید با کلیک بروی دکمه خرید پستی، اول کالا را درب منزل یا محل کار تحویل گرفته و سپس مبلغ آن را به مامور پست بپردازید.

قیمت : 3،900 تومان

خرید پستی آموزش طراحی قالب وردپرس