ساخت آتوران حرفه ای با Multimedia Builder

نرم افزار MultiMedia Biulder نام یکی از بهترین و معروف ترین نرم افزارهای رایانه ای است که به کمک آن به صورت کاملاً حرفه ای و ساده می توانید آتوران های خود را طراحی کنید. به احتمال قوی تا به حال نام آتوران را شنیده اید، و باید گفت که آتوران ها شامل برنامه هایی هستند که همراه با CD یا DVD ها رایت می شوند و به کاربران اجاره می دهند که با کمترین اطلاعات در مورد رایانه، از محتویات درون آن لوح ها استفاده کنند. بدین ترتیب کار کار کردن با این گونه رسانه ها بسیار ساده می شود. این گونه نرم افزارها برای ساخت آتوران یا Autorun بسیار زیاد هستند که ما در اینجا بسته آموزشی ساخت آتوران با استفاده از نرم افزار MultiMedia Biulder را به شما معرفی می کنیم.


اول بهتر است که با مشخصات نرم افزار MultiMedia Biulder آشنا شوید. این نرم افزار یک برنامه رایانه ای پولی است، ولی بدلیل این که در ایران برای ما تمامی نرم افزارها رایگان است، به راحتی می توانید آن را از اینترنت دانلود کنید. ولی آیا از آن به سادگی می توانید استفاده کنید؟ در بسته آموزشی ساخت آتوران، نحوه کار کردن با نرم افزار MultiMedia Biulder آموزش داده شده است. در زیر مشخصات کلی برنامه MultiMedia Biulder را مشاهده می کنید:

- آموزش ساخت اتوران حرفه ای برای سی دی ها و …
- قابلیت های کلیدی نرم افزار Multi Media Biulder:
- استفاده بسیار آسان از نرم افزار و تنها و Drag and Drop
- پشتیبانی از اکثر Object های موجود نظیر عکس، فیلم، فلش، متن و …
- رایت انواع سی دی و دی وی دی به صورت آتوران
- ساخت تنها یک فایل با فرمت EXE برای آتوران ها
- پشتیبانی از انواع فرمت های صوتی و تصویری و نمایش هریک از آنها
- پشتیبانی از انواع صداها با کانال های متفاوت
- طرح های آماده بسیار زیبا و متعدد
- قابلیت قرار دادن گالری تصاویر
- ده ها طرح زیبا برای هریک از منوها
- پلیر داخلی نرم افزار
- امکان نمایش مستقیم Text ، Rich Text ، Image ، HTML و ... در اتوران
- امکان استفاده از آیکن های شخصی برای اتوران
- قابلیت اجرای یک فایل خاص پس از اجرای اتوران
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز

ساخت آتوران حرفه ای با Multimedia Builder

با در نظر داشتن این امکانات در MultiMedia Biulder، شاید بتوان گفت که این گزینه بهترین مورد برای ساخت یک آتوران یا برنامها های خوداجراشونده است. پس اگر شما هم می خواهید با استفاده از نرم افزار MultiMedia Biulder بتوانید آتوران های خوبی را طراحی کنید، پیشنهاد ما به شما استفاده از مجموعه آموزشی ساخت آتوران حرفه ای با استفاده از MultiMedia Biulder است. برای خرید این محصول می توانید بروی دکمه خرید کالا کلیک کرده، و پس از تحویل کالا درب منزل یا محل کار، مبلغ آن را به مامور پست بپردازید.

قیمت : 3،000 تومان