بسته نرم افزارهای iphone 2013

نرم افزارهای آیفون برای کارها و افعال مختلفی طراحی و نوشته شده است که برخی از آنها کاملاً پیشرفته هستند و درخور یک گوشی هوشمند هستند. اگر شما دارای یک گوشی هوشمند هستید، شاید بتوان گفت که حتماً نیاز به این موضوع پیدا کرده اید که بخواهید نرم افزاری را بروی گوشی آیفون خود نصب کنید و از کارهایی که می‌توان با آن نرم افزار کاربردی آیفون انجام داد، استفاده کنید. ولی برای تهیه این برنامه های کاربردی آیفون، به شما خرید پک کامل نرم افزارهای آیفون 2013 را پیشنهاد می کنیم که دارای برنامه های کاربردی بسیاری است.


این پک یا بسته شامل دو عدد DVD است که دارای صدها نوع نرم افزار کاربردی مخصوص آیفون می باشد. علاوه بر آن در این بسته نرم افزاری، بازی های آیفون هم برای نصب بروی گوشی‌های ایفون قرار گرفته است. به راحتی می‌توانید از آنها استفاده کرده و آنها را بروی گوشی خود نصب کنید.

اگر نرم افزارهای جدید 2013 را می خواهید در یک پک کامل نرم افزارهای آیفون داشته باشید به شما پیشنهاد می کنیم که این بسته را تهیه کنید و به مجموعه ای از نرم افزار های آیفون دسترسی داشته باشید.

خرید پک کامل نرم افزارهای آیفون 2103

در این بسته نرم افزارهای مختلفی را شما می‌توانید داشته باشید. برنامه هایی از قبیل پیش بینی آب و هوا، ابزارهای شبکه و اینترنت، برنامه های عکاسی و نقاشی و کلاً کار با تصویر و گرافیکی، قالب های مختلف و زیبا برای گوشی های آیفون، برنامه های مرتبط با سلامتی و به اصطلاح پزشک همراه، و همچنین انواع و اقسام بازی های مهیچ و با کیفیت بالا برای گوشی های آیفون که شما در جای دیگر شاید نیابید.

برای خرید پک کامل نرم افزارهای آیفون 2013 می توانید بروی دکمه خرید پستی کلیک کرده و پس از دریافت کالا درب منزل، مبلغ آن را به مامور پست بپردازید.

قیمت : 12،000 تومان

خرید پستی مجموعه نرم افزارهای آیفون 2013