فیلم های رایگان آموزش کامپیوتر به زبان فارسی جمال

همین الان تماشا کنید...

فیلم های آموزش کامپیوتر | کانال تلگرامبرگرداندن تنظیمات لپ تاپ Lenovo به تنظیمات اولیه

هر زمان که شما یک دستگاهی را خریداری می کنید، پس از مدتی تنظیمات آن را تغییر داده و به اصطلاح سفارشی می کنید. اما برخی اوقات ممکن است که این تنظیماتی که تغییر دادید، منجر به درست کار نکردن آن دستگاه شود که راه حل برای شما در اینجا، برگرداندن آن دستگاه به تنظیمات اولیه یا تنظیمات کارخانه است. در این نوشته به شما فیلم آموزشی برگرداندن تنظیمات لپ تاپ Lenovo به تنظیمات اولیه را معرفی می کنیم که حتماً باید اول این کار با به صورت تصویری مشاهده کنید و سپس دست به انجام این کار بزنید.


خوب، مستقیماً به سراغ فیلم آموزشی جهت برگرداندن تنظیمات لپ تاپ Lenovo می رویم و به شما توصیه می کنیم که با دقت این فیلم را ببینید. البته زبان این فیلم انگلیسی می باشد، پس باید کمی انگلیسی یاد داشته باشید. اما اگر هم یاد ندارید، با دیدن کارهایی که این شخص انجام میدهد، تا حدی به ماهیت کار پی می برید.

برای این کار لپ تاپ را باید باز کنید. اگر در این زمینه تخصص ندارید، از انجام این کار حتماً اجتناب کنید. چرا که ممکن است خسارت جبران ناپذیری بروی لپ تاپ شما باقی بماند.

برای انجام این کار، دقت داشته باشید که زمان کافی را بگذارید. چرا که در اواسط کار شما نمی توانید دست از کار بکشید و بقیه مراحل را به بعد موکول کنید. امیدوارم که موفق باشید. :)


نظرات ()
آخرین نوشته ها

گروه آموزشی جمال در صدد این است که روزانه فیلم های با کیفیتی را تولید کند!

جمال نام طرحی است که در آن اقدام به تولید و انتشار ویدیوهای آموزش رایانه به زبان فارسی و رایگان می شود. در این طرح سعی می شود روزانه چندین ویدیو با کیفیت مطلوب تولید شده و در شبکه های اجتماعی مختلف همچنین در سایت کاربر رایانه به نشانی ComputerUser.ir با لینک مستقیم منتشر گردند. برای اطلاعات بیشتر به JamalTV.com مراجعه نمایید.

تمامی حقوق محفوظ است!