حتماً می دانید که پرونده های مختلف از قبیل عکس، صوت، تصویر و ... دارای پسوندهای مخلتفی هستند که به Format هم شناخته می شوند. هر فرمت یا سبک از هر پرونده برای کارایی خاصی تهیه و توسعه داده شده است. مثلاً پسوند JPG مخصوص عکس هایی است که حجم کمی داشته و شما می خواهید آنها را در وب منتشر کنید. برای فیلم ها هم این امر صادق است. فیلم ها هم دارای پسوندهای مخلتفی هستند که گاهی ممکن است، برای این که بتوانید آنها را درون یک دستگاه خاصی پخش کنید، نیاز به تبدیل فرمت داشته باشید. در هر صورت برای تبدیل فرمت شما باید از نرم افزار استفاده کنید که یکی از بهترین این نرم افزارها Total Video Convertor می باشد که بسیاری از کاربران آن را می شناسند. در این نوشته میخواهیم فیلم آموزش تبدیل فرمت با Total Video Convertor را به شما تقدیم کنیم که به صورت ساده و روان به زبان پارسی به شما آموزش می‌دهد.


پس برای این که قادر باشید از نرم افزار Total Video Convertor استفاده کنید، اول باید آن را نصب کرده که برای این کار بهتر است اول پرونده نصبی آن را بارگیری کنید. آخرین نسخه آن را میتوانید در وب با استفاده از موتور جستجو پیدا کنید و سپس آن را بروی رایانه شما نصب کنید، و طبق آموزشی که به شما داده شده است، از آن استفاده کنید.

امیدوارم که این فیلم آموزشی به درد شما خورده باشد. بهتر است ما را از نظرات ارزشمند خود در مورد این نوع فیلم های آموزشی محروم نفرمایید.