مجموعه طرحهای توجیهی اشتغال

طرح توجیهی یا Business Plan از جمله موارد لازم برای راه اندازی یک کسب و کار حرفه ای و سود ده است. اگر به فکر راه اندازی یک بیزینس خوب و پردرآمد هستید، بدون این که یک طرح تجاری یا توجیهی خوبی را درست نکرده اید، دست به هیچ کاری نزنید. امروزه برای راه اندازی هر کسب و کاری داشتن یک طرح توجیهی به یک ضرورت تبدیل شده است. یعنی اگر خواسته باشد تسهیلاتی بگیرید یا سرمایه ای برای کاری جذب کنید، حتماً باید یک طرح تجاری خوبی را بنویسید. اما هزینه های بالای طرح تجاری یا توجیهی برای خیلی ها به صرف نیست که خواسته باشند این هزینه را برای داشتن یک طرح توجیهی بپردازند. برای این بهترین کار استفاده از طرح های توجیهی آماده است که کار را ساده تر از قبل می کنند. بدین منظور شما باید یک طرح را که مناسب خود پیدا کرده اید را فقط اعداد و ارقام آن را به روز کنید. یعنی قیمت مخارج و هزینه ها و همچنین درآمد ها را به قیمت روز بنویسید و سپس آن را به تامین کننده سرمایه تسلیم کنید. البته ویرایش های دیگری را هم می توانید بروی آن انجام دهید که بستگی به خواست شما دارد.


طرح توجیهی مجموعه اطلاعاتی هست که نشان دهنده کلیه اطلاعات مورد نیاز برای شروع یک کار تجاری تولیدی و یا خدماتی می باشد. اطلاعاتی از قبیل سرمایه مورد نیاز، دستگاه ها و لوازم مورد نیاز ، میزان تولید سالیانه و … تا میزان حقوق و دستمزد در این طرح ها تنظیم گردیده است. داشتن یک طرح توجیهی نه تنها برای افرادی که مایل به استفاده از تسهیلات بانکی هستند مفید می باشد بلکه برای افراد علاقه مند به راه اندازی کسب و کار نیز ضروری می باشد.

این محصول شامل سی دی های مربوطه به طرح های تجاری مختلف، مخصوصاً طرح های مرتبط با راه اندازی کسب و کار های مرتبط با ورزش نظیر احداث سالن های ورزشی است. و دارای شماره مجوز به شماره ش.م. ۸۹۳۶۸۴۵۲۱۹۸۵۷۸ هم می باشد.

محصول طرح توجیهی ( احداث باشگاه ورزشی)+مجموعه طرحهای توجیهی اشتغال

محصول طرح توجیهی ( احداث باشگاه ورزشی)+مجموعه طرحهای توجیهی اشتغال

از خصوصیات دیگر این بسته می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

  • اخذ وام بانکی از بانک ها و موسسات مالی اعتباری
  • گرفتن وام قرض الحسنه خود اشتغالی از صندوق مهر امام رضا
  • ارائه طرح به منظور استفاده از تسهیلات بنگاه‌های زود بازده
  • گرفتن مجوز‌های لازم از سازمان‌های دولتی و وزارت تعاون
  • ایجاد کسب و کار مناسب با درآمد بالا و کارآفرینی

برای خرید بسته مجموعه طرح های توجیهی اشتغالی کافی است که بروی دکمه خرید پستی کلیک کرده و اول کالا را درب منزل تحویل گرفته و سپس مبلغ آن را به مامور پست بپردازید.

قیمت : ۱۱،۰۰۰ تومان

خرید پستی مجموعه طرح های تجاری راه اندازی کسب و کار های مختلف