آموزش مونتاژ سخت افزار رایانه

رایانه ای را که خریداری می کنید، از همان اول به این صورت نبوده. بلکه قطعه قطعه توسط فروشنده سرهم شده که از آخر شده یک رایانه کامل با تمام قسمت های مورد نیاز. به این کار مونتاژ یا سرهم کردن سخت افزار رایانه گفته می شود که کار هر کسی هم نیست. چون احتیاج به تخصص دارد و اگر شما در مورد قطعه ای اطلاعات کافی نداشته باشید، مطمئن باشید که به رایانه خود خسارت وارد خواهید کرد. اما بسته فیلم آموزش مونتاژ سخت افزار رایانه ای را که در این نوشته قصد معرفی‌اش را به شما دارم، تمامی جزئیات امر را در مورد سرهم کردن سخت افزار کامپیوتر به شما آموزش می‌دهد. اول از مقدمات شروع کرده و سپس به سمت بستن رایانه پیش می‌رود. آموزش‌ها به صورت کاملاً مفهومی است و به زبان شیرین پارسی می‌باشد. پس به راحتی می‌توانید بفهمید که استاد شما چکار می کند.


آموزش جامع مونتاژ سخت افزار مخصوص افرادی است که علاقه زیادی به بستن رایانه و همچنین ارتقاء سیستم های دیگران و خود دارند. بدین صورت دیگر نیازی نخواهند داشت که برای سرهم کردن یا ارتقاء یک رایانه، پولی را بابت خدمات فروشندگان رایانه بپردازند. فقط باید بسته آموزش بستن رایانه های شخصی را خریداری کرده و با اشتیاق اقدام به دیدن فیلم های آموزشی کنند.

آموزش مونتاژ سخت افزار رایانه

پس از آنکه با مونتاژ سخت افزار های مختلف از جمله، مادربورد، هارد، رم، منبع تغذیه و … آشنا شدید حال با رفع ایراد آشنا خواهید شد. ممکن است تمامی کارها را به درستی انجام داده باشید. اما عیبی وجود دارد. با آموزش های رفع ایراد مونتاژ رایانه به راحتی می توانید این ایراد را پیدا کنید.

این مجموعه شامل 1 CD است که موارد زیر در آن تعبیه شده است:

آشنایی با قطعات کامپیوتر
معرفی مادربرد و تمامی اجزای آن
آموزش کامل نصب قطعات کامپیوتری
آشنایی با قطعات و لوازم جانبی کامپیوتر
نصب و مونتاژ قطعات کامپیوتر
شناخت و عیب یابی CD/DVD ROM هارد دیسک کارت گرافیک و کلیه اجزای کامپیوتر

برای خرید بسته آموزش مونتاژ سخت افزار رایانه به زبان پارسی، کافی است بروی دکمه خرید پستی کلیک کرده و پس از دریافت کالا درب منزل یا محل کار، مبلغ آن را به مامور پست بپردازید.

قیمت : 5،000 تومان