خیلی از اوقات پیش میاد که خواسته باشید از حسابتان به حساب یک شخص دیگر پول واریز کنید. اگر حساب بانک ملی شما دارای کارت می باشد، شاید بهترین کار استفاده از این کارت برای کارت به کارت کردن پول است. اما برای همین هم باید به عابر بانک ملی مراجعه کرده و عملیات انتقال پول را انجام دهید. ولی اگر به اینترنت دسترسی داشته باشید، در هر زمان از شبانه روز و در هر مکانی این امکان برای شما وجود دارد که پول را به یک حساب دیگر بوسیله اطلاعات کارت تان انتقال دهید.


اول از همه باید اطلاعات و کارتی را که می خواهید به آن پول واریز کنید را داشتن باشید. در کنار آن، شماره کارت مقصد، کارتی که می خواهید پول را به آن واریز کنید، را هم باید داشته باشید. اگر خود کارت در دستتان باشد، بیش از اطلاعاتی را که نیاز دارید محیا است، اطلاعاتی از قبیل شماره کارت، تاریخ انقضاء، شماره CVV2. ولی یک رمز عبور اینترنت یا رمزعبور دومی هم می خواهید که آن را باید قبلاً از یک عابر بانک گرفته باشید. این رمز برای شما حکم کلید خرید و فروش در دنیای مجازی را دارد که می توانید آن را از عابربانک دریافت کنید.

پس از این که تمام نکات گفته شده در بالا را تهیه کردید، حال باید به آدرسی که در زیر آمده است بروید. این آدرس بدین قرار است:

https://epayment.bmi.ir/SecurePages/CardToCard.aspx

کافی است بروی آن کلیک کنید تا به صفحه مورد نظر منتقل شوید. اگر می خواهید آدرس آن را برای همیشه در مرورگر خود داشته باشید، می توان آن را به علاقه مندی های مرورگر اضافه کرد، تا برای انتقال وجه به این شیوه، با یک کلیک صفحه انتقال وجه بانک ملی برایتان باز شود. صفحه بانک ملی بدین شکل است:

نحوه کارت به کارت از طریق اینترنت - بانک ملی

در این صفحه شما علاوه بر انتقال وجه به صورت کارت به کارت، می توانید کارهای دیگری از قبیل پرداخت دسته ای قبض و موجودی گرفتن از حسابتان را هم انجام دهید. این امکانات بدون هیچ ثبت نامی است. پس بروی دکمه سمت راست، یعنی انتقال وجه (کارت به کارت) اینترنتی کلیک کنید. در صفحه که برایتان باز می شود ….