برگرداندن منوی استارت ویندوز به حالت پیش فرض

در ویندوز هر چیزی که فکرش را بکنید، می‌تواند به حالت اولیه یا پیش فرض برگردد و با این کار تمامی تنظیماتی که ما انجام داده‌ایم به حالت قبل از تغییرات بر می‌گردد. این برای زمان‌هایی که خوب است که ما تغییری را انجام داده ایم و حال با مشکلی مواجه شده‌ایم. حالا می‌خواهیم این تنظیمات را به حالت اولیه که به درستی کار می‌کرد برگردانیم. برای این کار باید به دنبال گزینه مثل Default Settings باشیم که در هر جایی می‌تواند باشد. پس در ادامه به برگرداندن منوی استارت ویندوز به حالت پیش فرض اشاره می‌کنیم.


برای برگرداندن تنظیمات فهرست شروع(منوی استار) ویندوز، اول باید بروی این دکمه که در پایین سمت چپ قرار دارد راست کلیک کنیم. یک فهرست زمینه‌ای باز می‌گردد که باید Properies را انتخاب کنیم. در پنجره‌ای که برایتان باز می‌شود بروی Customize کلیک کنید و سپس از بخش پایینی پنجره Use Default Settings را کلیک کنید. با این کار تمامی کارهایی که بروی فهرست شروع ویندوز انجام دادید به حالت اولیه بر می‌گردد و از نو می‌توان اقدام که سفارشی کردن هر قسمت از فهرست شروع کرد.

برگرداندن منوی استارت ویندوز به حالت پیش فرض

از همین پنجره Customize Start Menu که باز شد، قادر به انجام تمامی تنظیمات فهرست شروع ویندوز هستید. فقط کافی است کمی با این بخش آشنا شوید و با آن کار کنید. هر زمان هم که دیدید، قسمتی خراب شد، بدین صورت تنظیمات را به حالت اولیه برگردانید.