دانلود و ذخیره تمام عکس های صفحه وب با Chrome و Firefox

اما در اینجا ما به شما یک راه ساده تر را پیشنهاد می‌کنیم که کار شما را تا حد زیادی آسان می کند. این شیوه بدون هیچ افزونه ای برای مروگر فایرفاکس یا کروم، تمامی عکس‌های را یکجا برایتان بروی رایانه شما ذخیره می کند. فقط مراحل ذکر شده در پایین را دنبال کنید:

  1. در درجه اول صفحه وب مورد نظر خود را با مرورگر Firefox یا Chrome باز کنید و اجازه دهید که آن صفحه به طور کامل بارگذاری شود. یعنی صفحه به طور کامل در مروگر دیده شود.
  2. پس از آن درون صفحه وب خود، جایی که عاری از متن یا عکس باشد راست کلیک کنید و Save as… را در کروم و Save page as را در فایرفاکس انتخاب کنید.ذخیره کردن تمام عکس های صفحه وب در کروم و فایرفاکس

3. حال صفحه مورد نظر را در صفحه دسکتاپ خود ذخیره کنید. دقت کنید که در جلوی عبارت Save as type گزینه Web Page, Complete انتخاب شده باشد که صفحه وب شما به طور کامل دانلود شود.

4. مرورگر حالا برای شما آن صفحه را بروی دسکتاپ ذخیره کرده است. تنها کاری که مانده است که شما انجام دهید آن است که پوشه ای که از حاصل ذخیره شدن آن صفحه بروی رایانه شما درست شده است را باز کنید و عکس ها و فایل های دیگر آن صفحه را که دانلود شده است را مشاهده کنید.

در اینجا شما می‌توانید فقط عکس‌ها را نگه دارید و بقیه فایل ها را از درون آن پوشه پاک کنید. این تمام کاری بود که می‌توانستید بدون هیچ افزونه و زحمتی برای دانلود عکس های یک صفحه وب انجام دهید.

/ 0 نظر / 713 بازدید