ویدئوی آموزش عکاسی حرفه ای

در این مجموعه آموزشی، روش‌ها و تکنیک‌های نورپردازی برای عکاسی حرفه‌ایی؛ عکاسی تبلیغاتی، عکاسی عروسی، مدل‌سازی حرفه‌ای، مدل نما، بازاریابی برای عکاس حرفه‌ای، عکاسی پرتره، نورپردازی پرتره، عکاسی حرفه ای اوراق بهادار، عکاسی مسائل کـسب و کار مرتبط و … به شما آموزش داده می‌شود. در اصل بسته ای برای تبدیل شدن به یک عکاس حرفه‌ای است. مطالعات در مورد برخی از شاخه‌های بسیار جالب استودیوی تجاری، شاخه‌های محل، و عکس غذا، که در آن عکاس حرفه‌ای توضیح می‌دهد که دقیقاً چگونه عکس گرفته شود. علاوه بر آن شما در این بسته تکنیک‌هایی را فرا می‌گیرید که تا به حال آن ها را در جای دیگر ندیده اید.

به نظر شما یک عکاس حرفه‌ای چه جوریه؟ چه راه هایی باید طی کرد تا به یک عکاس حرفه ای تبدیل شد؟ برای تبدیل شدن به یک عکس حرفه‌ای، به چه تجهیزانی نیاز داریم؟ آیا عکاسی خوب است یا کار دیگری؟ چه چیزهایی را باید نمونه کارهای خود قرار دهیم؟ سوال هایی از این دست و ... هستند که در این فیلم آموزشی پاسخ داده شده‌اند. لذت بردن از وقت خود با دیدن این فیلم، همراه با یادیگری عکاسی به صورت حرفه‌ای.

akasi

در این فیلم به یادگیری حرفه‌ای گرفتن عکسهای تجاری از جمله نمودار و لیست تجهیزات روشنایی و… هم اشاره می‌شود، که زمینه شغلی خوبی را برای شمایی که علاقه‌مند به عکاسی هستید، رقم می‌زند. اگر دوست دارید که یک یک عکاس خوب و خبره تبدیل شوید، پیشنهاد ما استفاده از فیلم های موجود در این بسته است که به کمک شما در امر عکاسی می‌آید.

زبان این بسته آموزشی، انگلیسی می‌باشد که نکاتی کاربردی بسیاری را به شما می‌آموزد. اگر هم از زبان انگلیسی خوبی برخوردار نیستید، باید گفت که از روی افعال و اعمالی که در این فیلم صورت می گیرد هم می‌توان آموزشی را که مد نظر است برداشت کرد.

برای خرید ویدئوی آموزش عکاسی حرفه ای، کافی است بروی دکمه سفارش پستی کلیک کرده و پس از تحویل کالا درب منزل و یا محل کار، مبلغ آن را به مامور پست بپردازید. با خرید نقدی در حین انجام سفارش، از تخفیف ویژه‌ای هم می‌توانید بهره‌مند شوید.

قیمت : 14،700 تومان

/ 0 نظر / 47 بازدید