برنامه های کاربردی برای تلفن های هوشمند

RedLaser : این یک برنامه کاربردی مخصوص تلفن‌های هوشمند است که برای خرید با صرفه محصولات بسیار مفید و ضروری است. بعد از نصب این برنامه بروی گوشی خود، هنگام خرید شما می‌توانید بارکد محصول را با استفاده از دوربین موبایل به این وسیله بدهید تا برایتان بهترین قیمت را از اینترنت پیدا و به شما ارائه دهد. پس برای خرید با صرفه گزینه خوبی به حساب می‌آید.

برنامه های کاربردی برای تلفن های هوشمند

World Lens : این یک برنامه مترجم متن است. مانند برنامه قبلی این برنامه هم از دوربین خود برای گرفتن تصاویر، علامت ها و دیگر متن ها برای ترجمه آن ها استفاده می‌کند. و در نهایت ترجمه مورد نیاز شما را به شما تحویل می‌دهد.

Foursquare : اگر شما به رستوران، بیرون شهر یا تفرجگاه رفتید با این برنامه می توانید نزدیک ترین دوستتان به خودتان را پیدا کنید و همچنین اجازه دهید دوستانتان هم بدانند که شما کجا هستید. همچنین با این برنامه که با GPS درونی کار خود را انجام می دهد می توانید از شرکت‌های دور و بر خود و مکان‌هایی که هرگز قبل از این به آنها نرفته بودید مطلع شوید.

اینها نمونه‌هایی کوچک از برنامه‌های قابل اجرا بروی تلفن‌های همراه هوشمند بودند. از این دست برنامه های بسیار زیاد است. مخصوصاً که سیستم عامل های جدیدی هم برای گوشی های عرضه شده است که برای آنها به رایگان برنامه های کاربردی بسیاری یافت می شود.

در مقایسه با برنامه های کاربردی قدیمی، برنامه های جدید نسبتاً ارزان هستند و در خیلی از مواقع حتی رایگان. اگر تلفن شما دسترسی مستقیم به اینترنت دارد به راحتی می‌توان برنامه ها را از مکان های معتبر به رایگان و یا با پرداخت مبلغی دانلود کرده و آنها را نصب کنید. در غیر این صورت می توان آنها را بروی رایانه خودتان دانلود کنید و بعد به تلفن خود انتقال دهید و سپس نصب کنید.

/ 0 نظر / 19 بازدید