نرم افزار ophcrack جهت حذف پسورد ویندوز

این نرم افزار حجمی معادل 400 الی 500 مگابایت دارد و شاید به صرفه نباشد تا آن ار دانلود نمایید. چرا که با این اینترنت ما ایرانی ها، اجازه این کار به شکلی بدون دردسر به ما داده نمی شود. پس ما آن را داخل یک حلقه لوح فشرده به شما درب منزل تان تحویل می دهیم و هزینه آن را باید به مامور پست بپردازید.

اگر دوست دارید رمز عبور رایانه هایی که اجازه دسترسی به آنها را ندارید، بدست آورید؛ و یا رایانه هایی که صاحبان آنها رمزشان را فراموش کرده اند را به حالت اول برگردانید و در قبال آن چیزی را که میخواهید دریافت کنید، به شما پیشنهاد می کنیم که از نرم افزار اوف کرک استفاده کنید. این نرم افزار به صورت خودکار تمام کارهای پیدا کردن رمز عبور ویندوز را انجام میدهد و پس از اتمام کار به شما اجازه ورود به ویندوز را می دهد. بدون هیچ مشکلی و کمترین تلاش. فقط کافی است سیستم خود را با قابلیت Boot شدن از درایو CD/DVD بالا بیاورید و نرم افزار OphCrack شروع به اجرا شدن می کند.

نرم افزار ophcrack جهت حذف پسورد ویندوز

یکی از ویژگی های این نرم افزار این است که اگر می خواهید کاربر قربانی شما از نفوذ شما با خبر نشود، این نرم افزار این امکان را به شما می دهد و شما می توانید بدون اینکه پسورد اصلی و دیگر کاربران از بین برود با بدست آوردن پسورد کاربر به صورت یک کاربر عادی وارد سیستم شوید و تمامی فعالیت های مورد نظر خود را انجام دهید.

جداول مورد نیاز جهت باز کردن قفل ویندوز عبارتند از:

NTHASH-8 GB
special-7.5 GB
vista_free-400 MB
free_fast-700 MB
free_small-350 MB

برای خرید نرم افزار اوف کرک (OphCrack) به صورت اصلی کافی است بروی دکمه خرید کالا کلیک کرده و پس از دریافت کالا درب منزل و یا محل کار، مبلغ آن را به مامور پست بپردازید.

قیمت : 5،000 تومان

/ 0 نظر / 31 بازدید