اتصال گوشی آندروید به رایانه

در روش اول برای اتصال گوشی آندروید به رایانه، شما باید تنظیماتی را بروی گوشی خود فعال کنید و سپس نرم افزار راه انداز یا Driver ارتباط کابلی گوشی خود را بروی رایانه‌تان نصب کنید. این نرم افزار همراه با گوشی درون یک CD موجود است و به راحتی چند کلیک می‌توانید آن را نصب کنید. اگر هم این نرم افزار همراه گوشی موجود نبود، باید به سایت سازنده‌ی آن گوشی آندروید مراجعه نمونده و از آنجا با جستجو نرم افزار را دانلود کنید و بروی رایانه خود نصب کنید.

ولی تنظیماتی که باید بروی گوشی آندروید خود انجام دهید به قرار زیر است. به مسیر زیر رفته و موارد گفته شده را فعال کنید. در تصویر هم نمایی از کار را در آندروید مشاهده می‌کنید:

1. Settings -> Application settings -> Unknow sources.
2. Settings -> Application settings -> Development -> USB debugging.

settings-2

اتصال گوشی آندروید به رایانه

حال که این تنظیمات را انجام داده‌اید، باید گوشی را با استفاده از رابط USB به رایانه متصل کرده و کارهای مد نظر خود را انجام دهید. این کارها می‌تواند جابجایی ساده سند یا پرونده باشد، یا مدیریت پیام‌ها و شماره تماس‌ها باشد.

در این بین نرم‌افزارهایی هم وجود دارند که با آنها می‌توانید مدیریت گوشی آندروید خود را با استفاده از رایانه بهتر در دست بگیرید. با یک جستجوی ساده می‌توانید به ده‌ها نمونه از آن برسید که البته از بسته‌های نرم افزاری آندروید هم می‌توانید استفاده کنید.

برای اتصال گوشی آندروید به رایانه از طریقه شبکه‌ی Wi-Fi شما باید اول مطمئن شوید که رایانه از این قابلیت پشتیبانی می‌کند و سخت افزار مورد نظر را دارد. سپس هر دوی گوشی آندروید و همچینی رایانه را به یک شبکه‌ی Wi-Fi متصل نموده و سپس از انتقال اطلاعات و مدیریت گوشی خود لذت ببرید.

/ 0 نظر / 110 بازدید