تبدیل عکس به انواع نقاشی با نرم افزار FotoSketcher

خوب کار را شروع می کنیم که باید گفت اول شما باید نرم افزار FotoSketcher را از سایت سازنده به نشانی www.fotoscketcher.com بارگیری نمایید. پس بروی عنوان نشانی این سایت کلیک کرده و پس از این که پنجره جدید برای شما باز شد، باید بروی دکمه Direct download به معنای دانلود مستقیم کلیک کنید. همینک هم می توانید مستقیماً بروی این پیوند کلیک کنید تا بارگیری برای شما شروع شود.

پس از این که بارگیری را به اتمام رساندید، حال باید با دوبار کلیک بروی پرونده مورد نظر خود آن را بروی رایانه خود نصب کنید. نصب نرم افزار بسیار ساده است و فقط کافی است که مراحل نصب را یکی یکی به راحتی پشت سر بگذارید. پس از چند لحظه نصب نرم افزار شما تمام می شود.

حالا که نصب تمام شد، آن را اجرا کنید. معمولاً بروی صفحه کاری ویندوز شما یک نماد ظاهر می شود که با دوبار کلیک بروی آن نرم افزار FotoSketcher شروع به اجرا شدن می کند. اگر نه، از منوی شروع ویندوز این برنامه را فراخوانی کنید. زمانی که پنجره نرم افزار برای شما باز می شود، با تصویری همانند عکس زیر مواجه می شوید:

نمای از نرم افزار FotoSketcherحال که با ظاهر برنامه روبرو شدید، باید بدانید که کار کردن با آن هم به اندازه ظاهر آن ساده است. کاری که باید انجام دهید این است که عکس مورد نظر خود را به داخل برنامه بکشید و بیاندازید. با این کار عکس شما درون نرم افزار باز می شود. این عکس می تواند عکس خودتان یا طبیعت، یا عکس گرفته شده با دوربین دیجیتالتان باشد. به هر حال عکسی است که میخواهید آن را به یک تصویری هنری یا نقاشی هنری تبدیل کنید و با نرم افزار FotoSketcher این کار بسیار ساده و ممکن است.

حال از فهرست یا دستور Edit که در بالای نرم افزار قرار دارد، شما باید از بخش Drawing parameters یکی از معیار های اعمال تغییرات را انتخاب کنید، تا بروی عکس شما اعمال گردد.

سپس تنظیمات آن را انجام دهید و از ابزارهای ترسیمات هم می توانید استفاده کنید. پس از این که کار شما تمام شد، بروی نماد Save یا ذخیره کلیک کنید و تا عکس خود را با ظاهر تغییر کرده به سبک های مختلف، در مکان مورد نظر از رایانه خود ذخیره نمایید. این کار شما برای تبدیل عکس های خود به نقاشی های هنری بود که مداد رنگی، پاستل، آبرنگ، چندتا از چندین الگوهای تبدیل بود. می توانید خودتان امتحان کنید و از آن لذت ببرید.

از معایبی که این نرم افزار دارد این است که پرونده های PNG را نمی توانید درون آن را باز کنید و آن را دستکاری یا ویرایش کنید. می توانید آن را اول به یک فایل JPG یا JPEG تبدیل کنید و سپس وارد برنامه به نحوی که گفته شد، کنید.

این نرم افزار بروی تمامی نسخه های ویندوز قابل نصب است و فقط برای سیستم عامل ویندوز نوشته شده است. پس شما در مکینتاش یا لینوکس نمی توانید از آن استفاده کنید. در این گونه سیستم عامل ها ابزارها و نرم افزارهای خاص و پیشرفته تری وجود دارد که بایستی از آنها استفاده کنید. در ضمن این نرم افزار ذاتاً رایگان است، یعنی شما بهتر است همانگونه که گفته شد، نسخه اصلی آن را از سایت سازنده دانلود یا بارگیری نمایید که مطمئن تر است.

امیدواریم که این مطلب و موضوع برای شما مفید بوده باشد. ما را از نظرات خود محروم نفرمایید.

/ 0 نظر / 71 بازدید