کانال ویدئویی ایران رایانه در آپارات

استفاده از آموزش های چند رسانه ای انواع و اقسام گوناگونی دارد، که یکی از این روش ها فیلم هایی است که در محیط هایی مشابه با محیط واقعی ساخته شده که حس مشابهی را به کاربر منتقل کند. مثلاً در امر آموزش های نرم افزارهای مختلف، با فیلم برداری از صحنه هایی که در ارتباط با آن نرم افزار است، بهتر میتوان مفهوم مدرس را درک کرد و امر آموزش هم سهل تر می شود.

به همین دلیل ما در شبکه آموزشی ایران رایانه، در زمینه آموزش نرم افزارهای آموزشی فیلم هایی را محیا کرده ایم که به زبان پارسی و همراه با نکات کاربردی که به درد شما بخورد، استفاده از برنامه های کاربردی رایانه را به شما آموزش می دهیم. با استفاده از این کانال، به راحتی می توانید هر کاری را که با نرم افزار خاصی می خواهید انجام دهید، پی گرفته و بروی نرم افزاری که بروی رایانه شما نصب شده است، اجرا کنید.

اگر هم نظری در مورد هر کدام از فیلم ها دارید، می توانید در قسمت نظرات همان ویدئو با ما در میان بگذارید. در قسمت نظرات همین نوشته هم ما منتظر پیشنهادات شما هستیم. اگر فکر می کنید باید نرم افزار خاصی را به شما آموزش دهیم که کار با آن را بیاموزید، یا نحوه استفاده از یک سایت خاص مد نظر شماست، آن را هم با ما در میان بگذارید.

نشانی کانال، بدین قرار است:

www.aparat.com/icomputer

/ 0 نظر / 9 بازدید