آموزش ارسال ایمیل تبلیغاتی انبوه به یاهو به صورت رایگان

آنچه در این مجموعه فرا می‌گیرید، 100 درصد تضمینی و بدون هیچگونه مشابهی در بازار جهانی هست.
برای اولین بار می‌توانید بدون هیچ گونه دانشی براحتی یاهو را هک کنید؛ اشتباه نگیرید، قصد ما هک کردن آیدی یا چیزهای مشابه این نیست.

هدف ما آموزش موارد زیر بصورت کاملاً تصویری برای انجام تبلیغات کاملاً رایگان توسط خود سرور یاهو هست بطور مادام العمر و بدون حتی پرداخت یک ریال...

این روش هیچگونه سنخیتی با اسپمینگ ندارد. در این روش خود سرور یاهو برای ما ایمیل تبلیغاتی می‌فرستد. در واقع ایمیل که نه، پیغام‌هایی روزانه بطور خودکار بداخل Inbox قریب به 99 درصد ایرانیان یا حتی در صورت نیاز غیر ایرانیان می‌فرستد.

email-packet-16

تمام این موارد بصورت فیلم آموزشی برای شما در این بسته گران قدر که بسیاری که عاشق تبلیغات ایمیلی هستند و می‌دانند که چقدر سود آور هست، آموزش داده شده.
توجه: فقط برای حرفه‌ای‌ها و صاحبان هاستینگ‌ها و نرم‌افزار و فیلم فروشی‌ها، تولید کنندگان و صاحبان مشاقل و ارائه کنندگان خدمات خاص قابل استفاده و بهره برداری مناسب است. اگر حرفی برای گفتن دارید، شک نکنید که به این پکیج نیاز دارید.

این مورد ویژه را از دست ندهید. شما می‌توانید با این روش روزانه قریب به میلیون‌ها نفر بدون حتی داشتن ایمیل یکی از آنها توسط خود سرور یاهو پیغام تبلیغاتی بدون اسپم شدن بفرستید. آن هم به صورت خودکار، یعنی شما مثلاً امروز متن پیغام تبلیغاتی خودتان را به سرور یاهو می‌دهید و به او می‌گویید تا سال مثلا 2015 یا حتی بیشتر یا حتی همه روزه بدون انتها ارسال کند.

درست است این امر بسیار شگفت انگیز هست و تا بحال از هیچ کـسی نشنیده اید و ندیده اید. در این روش نه احتیاجی به ایمیل جمع کردن دارید و نه نگران اسپم شدن ایمیل‌های تبلیغاتی خودتان هستید!
بسیار شگفت آور هست. بسیار بسیار

email-stack

این روش هیچ جایی موجود نیست و کاملاً شخصی می‌باشد و بعد از 4 سال تلاش در زمینه هکینگ یاهو و گوگل و فعالیت‌های تبلیغاتی بدست آمده و هم اکنون با قیمت بسیار مناسب شما را از خرید بسته‌های تبلیغاتی بسیار گران قیمت مصون می‌دارد. با خرید این بسته خودتان را در قبال تبلیغات بیمه کنید. بله، خودتان را بیمه کنید چرا که هیچ کسی نمی‌تواند حتی خود یاهو جلوی این روش را بگیرد؛ 100 درصد تضمینی... با تضمین کارکرد.

آموزش‌های این بسته بسیار با کیفیت بالایی ضبط شده‌‌اند و کاملاً توضیحات لازم را به زبان شیرین فارسی و بطور کاملاً رسا بیان می‌کنند. با ما باشید همیشه موفق باشید ...

در ضمن همانطور که مستحضر هستید قبلاً تعدادی اقدام به فروش بسته تبلیغاتی تکنیک افزودن بی‌نهایت کابر به یاهو شروع به سودجویی کردند که یاهو فوراً فهمیده این امکان را بست. اما ما به شما تضمین می‌دهیم حتی خود یاهو نیز قادر به بستن این امکان نیست چرا که باید در این صورت یکی از بازوهای خود را از کار بیاندازد که این امر منجر به ورشکستگی یاهو خواهد شد و تمام طرفدارانش را از دست خواهد داد.

email-computer

باز هم تاکید می‌کنیم شما هیچ احتیاجی به فهرست ایمیل افراد ندارید. در فیلم‌های آموزشی بطور دقیق به شما تنظیماتی را آموزش می‌دهیم، که چگونه به لیست قریب به 99 درصد ایرانیان بدون داشتن حتی یک ایمیل از آنها توسط خود سرور یاهو بطور خودکار با تنظیماتی کاملاً ساده اما زیر زمینی پیغام تبلیغاتی مادام‌العمر ارسال کنید.

این مجموعه به همراه قاب DVD و CD با بهترین کیفیت ممکن برای شما عزیزان ارسال می‌شود. برای خرید، کافی است بروی دکمه خرید پستی کلیک کرده و پس از دریافت این محصول درب منزل و یا محل کار، مبلغ آن را به مامور پست بپردازید.

قیمت : 15،000 تومان

/ 1 نظر / 96 بازدید
رهگذر

خيلي زشته كه اول ميگين رايگان آخرش ميبينيم قيمت خورده