مسدود کردن یک سایت توسط نود32

مسدود کردن یک سایت توسط نود32

خوب، برای مسدود کردن یک سایت توسط نود32 باید به قسمت تنظیمات پیشرفته وارد شوید که اول باید پنجره اصلی برنامه را باز کنید و سپس کلید F5 را از صفحه کلید فشار دهید. پس از اینکه پنجره تنظیمات پیشرفته برایتان باز شد، به قسمت Web and Email > Web access protection > URL address management بروید که به صورت یک فهرست درختی از بخش سمت چپ قابل فراخوانی است.

حال، اول از فهرست کشویی بالای این بخش، گزینه  Listed of blocked addressed را انتخاب کنید. سپس بروی دکمه Add که در پایین پنجره است کلیک کنید. در پنجره ای که برایتان باز میشود، باید نشانی آن سایت مورد نظر را که می خواهید مسدودش کنید، وارد نمایید. البته نشانی سایت باید به این صورت باشد: *site.com*، یعنی اول و اخرش، بدون www باید یک ستاره قرار دهید، تا همه نشانی ها از این دامنه توسط نود32 مسدود گردد.

بروی OK کلیک کنید و باز دوباره بروی OK کلیک کنید و پنجره اصلی برنامه نود32 را ببندید. کار شما تمام است. حال باید یکبار امتحان کنید و ببینید که مسدود سازی شما درست کار می کند یا خیر. برای این کار به اینترنت متصل شده و مرورگر خود را باز کنید نشانی را در نوار نشانی مرورگر وارد کنید و Enter کنید. اگر پنجره اخطار قرمز رنگ برای شما نشان داده شده، همه چیز درست است و شما توانسته ای یک سایت را در تمامی مرورگرهای رایانه خود مسدود نمایید. این کار را می توانید برای سایت هایی که یا نمی خواهید با رایانه شما باز شوند، و یا برای سایت هایی که می دانید آلوده به بدافزار یا ویروس هستند، می توانید انجام دهید.

ما را از نظرات خودتان در مورد مقالات وبلاگ کاربر رایانه محروم نفرمایید.

/ 1 نظر / 231 بازدید

عالی بود مرسی