بسته فیلم های آموزشی Dreamweaver CS5 برای PHP

این بسته آموزش دریم ویور را در خود گنجانده است؛ ولی بیشتر بروی خصوصیات برنامه نویسی PHP و پایگاه داده متصل به آن تمرکز دارد. می دانیم که قدرتمندترین و پرکاربردترین زبان برنامه نویسی پویا، پی اچ پی است و با استفاده از پایگاه داده MySQL آن به راحتی می توانیم داده ها را ذخیره نماییم و در مواقع مختلف آنها را فراخوانی کنیم. بدین صورت یک سایت پویا و کاملاً باورنکردنی خواهیم داشت. حتی می توانید یک سیستم مدیریت محتوا مثل جوملا یا وردپرس را بسازید و پس از آن با دیگران به اشتراک بگذارید.

بسته فیلم های آموزشی Dreamweaver CS5 برای PHP

نرم افزار DreamVeaver دارای امکانات بسیاری است. یعنی شما به تمام زبان های برنامه نویسی می‌توانید سایت و پایگاه‌های اینترنتی بسازید و طراحی کنید. این بسته به خلاقیت شما فرق می‌کند. این برنامه بیشتر مخصوص کسانی است که می‌خواهند سرعت کار خود را بالا ببرند و از کارهای دست و پا گیر دوری کنند. بدین صورت  دریم ویور ابزارهایی را به آنها هدیه می‌کند که به راحتی می‌توانند بدون کمترین زحمتی یک سیستم مبتنی بر وب طراحی کنند و آن را بروی شبکه جهانی اینترنت بگذارند.

در این بسته چیزی که شما یاد می گیرید، کاربرد دریم ویور برای ساخت یک سایت PHP است. از صفر کار، آموزش‌ها شروع می‌شود و تا جایی ادامه دارد که شما می‌خواهید سایت خود را آپلود کرده و آن را راه‌اندازی کنید. تمام کار در این بسته به شما به صورت فیلم آموزش داده می‌شود. اگر از طراحی سایت های پویا مخصوصاً با استفاده PHP و MySQL لذت می‌برید، این بسته آموزشی کمک خوبی برای شما خواهد بود. فقط باید این بسته فیلم را بخرید و به آموزش هایی که در ان موجود است توجه کنید، اینجاست که کیفیت آن را خواهید دید.

زبان این فیلم‌ها به انگلیسی است، ولی این را باید بدانید که اگر می‌خواهید در طراحی سایت، آن هم از نوع پویا حرف اول را بزنید، باید زبان انگلیسی خود را قوی کنید و بهترین راه استفاده از فیلم‌های آموزشی کاربردی برای شماست. شاید در بار اول چیزی از آموزش‌ها نفهمید، ولی کم کم که گذشت، می‌بینید که قابلیت درک شما به شدت افزایش می‌یابد، به همین دلیل هم است که بسیاری از معلمات انگلیسی پیشنهاد می‌کنند که شما با استفاده از فیلم های انگلیسی که برای شما کاربرد دارند، اقدام به یادگیری زبان انگلیسی کنید. این بهترین راهکار است. البته نحوه ساخته شدن این فیلم به گونه ای است که حتی افرادی که از این زبان چیزی نمی‌دانند هم بتوانند از آن بهره ببرند؛ که با هم آن را به شما توصیه می‌کنیم.

این فیلم‌ها آموزش چگونگی اضافه کردن اطلاعات پویا به وب سایتهای پی اچ پی در Dreamweaver CS5 می‌باشد. این دوره نشان می‌دهد که چگونه برای برنامه‌ریزی و ایجاد یک سایت پویا، یک بانک اطلاعاتی طراحی کنیم. تعریف پی اچ پی به روایت دیگر در Dreamweaver CS5 اتصال پایگاه داده سایت و مدیریت و ارائه داده های پویا می‌باشد.

محتویات موجود در این بسته به قرار زیر است:

آشنایی با محتوای پویا در مقابل استاتیک
نصب WAMP و MAMP سرور
اضافه کردن دستورات پی اچ پی به صفحات وب
تنظیم و نوشتن متغیر
استفاده از سرور
ایجاد پی اچ پی های سفارشی
اضافه کردن چارچوب Zend به نصب پی اچ پی
ایجاد یک بانک اطلاعاتی
اضافه کردن داده در phpMyAdmin
recordsets ساختمان
قالب بندی داده های پویا
ساختمان داده ها
تصدیق هویت کاربران
استقرار سایت پویا
و...

اگر می‌خواهید شروع کنید، بهتر است که بروی دکمه خرید پستی کلیک کرده و پس از دریافت کالا درب منزل و یا محل کار، مبلغ آن را به مامور پست بپردازید.

قیمت : 3،000 تومان

/ 0 نظر / 82 بازدید