بسته نرم افزاری برنامه های کاربردی آیفون 2013

مجموعه برنامه های کاربردی آیفون 2013 بسته نرم افزاری است که درون 2 حلقه DVD به شما هر آنچه که شما برای آیفون خود نیاز دارید را به شما تحویل می‌دهد. فقط کافی است که یک نسخه از آن را تهیه کرده و از آن به بعد، به بروزترین و بهترین برنامه های آیفون دسترسی داشته باشید.

اگر شما صاحب یک مرکز خدمات گوشی تلفن همراه هستید، می دانید که روزانه مشتریان بسیاری برای نصب برنامه های کاربردی آیفون به شما مراجعه می کنند که شما باید برنامه هایی که آنها می خواهند را بروی آیفون آنها نصب کنید. در اینجا بهترین کار این است که یک بسته نرم افزار کامل را تهیه کرده و با مراجعه هر مشتری از او بخواهید که نوع نرم افزار را مشخص کند و شما به دنبال آن نوع برنامه کاربردی آیفون در این بسته بگردید. سپس آن نرم افزار خاص را بروی گوشی وی نصب کنید. بدین صورت می توانید کسب و کار خود را رونق دهید. در اصل این یک نوع خدمات دهی به کسانی است که دارای گوشی های آیفون هستند.

بسته نرم افزارهای iphone 2013

در این بسته نرم افزارهای مختلفی را شما می‌توانید داشته باشید. برنامه هایی از قبیل پیش بینی آب و هوا، ابزارهای شبکه و اینترنت، برنامه های عکاسی و نقاشی و کلاً کار با تصویر و گرافیکی، قالب های مختلف و زیبا برای گوشی های آیفون، برنامه های مرتبط با سلامتی و به اصطلاح پزشک همراه، و همچنین انواع و اقسام بازی های مهیچ و با کیفیت بالا برای گوشی های آیفون که شما در جای دیگر شاید نیابید.

برای تهیه این بسته غنی از نرم افزارهای آیفون کافی است که بروی دکمه خرید پستی کلیک کرده تا پس از دریافت کالا طی مدت زمان مشخص، مبلغ آن را به مامور پست بپردازید.

قیمت : 12،000 تومان

خرید پستی مجموعه نرم افزارهای آیفون 2013

/ 0 نظر / 13 بازدید