نرم افزار لرد چیست؟

بسته‌های نرم افزاری که همانطور که گفته شد، دارای توجه خاصی در بین طرفداران رایانه دوستان هستند. به این دلیل که آخرین نسخه‌های نرم‌افزارها را شامل می‌شوند بدون اینکه کاربر رایانه خواسته باشد آنها را یکی یکی از سایت‌های مختلف دانلود کند، یا از دیگران این برنامه‌ها را دریافت کند.

بسته نرم افزاری لرد که یکی از بهترین‌های موجود در این زمینه است، جای خود را در بین کاربران رایانه باز کرده است و همه آن را می‌شناسند. این بسته شامل هزاران نرم افزار کامپیوتر است که به راحتی قابل نصب هستند. یعنی با راهنمایی‌هایی که درون این DVDها قرار گرفته است، اول شما را در پیدا کردن برنامه کاربردی‌تان یاری می‌کند و پس از آن که آن را پیدا کردید، به راحتی، تنها با یک کلیک می‌توانید آن را بروی رایانه خود نصب کنید.

راهنمایی‌هایی که در بسته نرم‌افزاری لرد وجود دارد به زبان پارسی است و شامل توضیحاتی است که شما قبل از نصب باید آنها را بخوانید تا بدانید که این نرم افزار چه کاری را برای شما، پس از نصب انجام می‌دهد.

در این بسته، نرم افزارهایی شامل برنامه های خبرخوان، ویرایش تصویر، ارسال و دریافت رایانامه، مرورگر اینترنتی، سیستم عامل‌های متنوع، نگهدارنده سیستم، برگردان اطلاعات و نرم افزارهای کاربردی دیگر گنجانده شده است و تمامی آنها در دسته‌بندی موضوعی خاصی قرار گرفته‌اند.

با این تعاریف، اگر می‌خواهید یک بسته از این محصول را که حاوی چندین DVD است را داشته باشید و خریداری کنید، می‌توانید به مقاله زیر سری بزنید:

مجموعه نرم افزاری لرد 9

/ 0 نظر / 77 بازدید