نصب کردن ابزارک نوار کناری در ویندوز ویستا

در اینجا به چگونگی دانلود و نصب ابزارک‌های ویندوز ویستا اشاره می‌کنیم. نصب یک ابزارک در حد یک یا دو دقیقه از وقت شما را می‌گیرد. در ابتدا باید ابزارک مورد نظر را دانلود کنید. برای این منظور سایت‌های زیادی هستند که ارائه به معرفی ابزارک‌های کرده‌اند. ولی باید توجه به مورد اعتماد بودن آن سایت هم داشت. در این وبلاگ هم شما با معرفی و آشنا شدن با هر کدام از ابزارک‌ها می‌توانید در انتها آنها را از همان نوشته دانلود کنید.

1- دانلود ابزارک : مایکروسافت از فهرست و میزبانی ابزارک‌های ویندوز ویستا حمایت می‌کرد ولی دیگر این کار را انجام نمی‌دهد. امروزه شما ابزارک‌های زیادی را در سایت‌های دانلود نرم‌افزار، و وبسایت‌هایی که کار توسعه نرم افزار را انجام می‌دهند، مشاهده می‌کنید.

2- اجرا یا باز کردن فایل ابزارک دانلود شده : ابزارک‌های ویندوز ویستا شامل یک فایل یا پسوند GADGET هستند. پی همین، مشخصه خوبی برای شناخت فایل‌های نصبی ابزارک در ویندوز است.

3- تایید ابزارک : بعد از اینکه بروی آن فایل دو بار کلیک کردید، اگر پنجره ای برای اخطار امنیتی ظاهر شد روی Install کلیک کنید. اکثریت ابزارک‌ها توسط توسعه دهندگانی غیر از مایکروسافت ساخته می‌شوند. پس باید شرایط استفاده از آن را بدانید و بخوانید.

4- تنظیمات ابزارک : این تنظیمات کاملاً وابسته به نوع ابزارکی است که بروی رایانه نصب کردید. برای مثال اگر شما ابزارک فیس‌بوک را نصب کردید به اعتبار نامه احتیاج دارد. اگر شما ابزارک باتری لپ تاپ را نصب کردید، ممکن است است بخواهید اندازه و شفافیت پنجره ابزارک را تنظیم کنید.

نصب کردن ابزارک نوار کناری در ویندوز ویستا

در نهایت با استفاده از ابزارک‌هایی که برای ویندوز ویستا موجود است، کنترل بهتری بروی ویندوز و ابزارهای مختلف آن خواهید داشت.

/ 0 نظر / 21 بازدید