نرم افزار تبدیل گفتار به نوشتار تضمینی

نرم افزار تبدیل گفتار به نوشتار از پر طرفدارترین نرم افزارهای چند ماه گذشته است و رشد بسیاری را از آن خود کرده است و افراد بسیاری به سمت آن کشیده شده اند. این بدین دلیل است که زندگی سرعتی امروزی دیگر مجال آن را به ما نمی‌دهد که کارهای زمان‌بر دیروزی را با همان سرعت انجام دهیم. باید از ابزارهای مختلف استفاده کرده تا به سرعت کارهای خود بیافزاییم. یکی از بهترین این ابزارها همین نرم افزار نوشتاری است.

برنامه تبدیل گفتار به نوشتار

این بسته حاوی 2 عدد CD و همچنین یک کتاب و راهنمای فارسی نصب است. با این نرم افزار دیگر نیازی به تایپ ندارید، فقط باید صحبت کنید و نرم افزار گفتار شما را تبدیل به متن و نوشتار می‌کند.

این نرم افزار به شماره شابک 978-600-5096-00-2 و شماره ثبت 45942 به ثبت وزارت ارشاد رسیده است و مورد تایید این وزارت می‌باشد.

نرم افزار تبدیل گفتار به نوشتار

ویژگی های نرم افزار تبدیل گفتار به نوشتار:

1- دقت بسیار بالا؛ دقت با 80 درصد صحت در اتاق  معمولی شما
2- تایت همزمان با گفتن جملات توسط شما
3- قابلیت تشخیص جملات به صورت پیوسته و طبیعی
4- استفاده از این برنامه برای ثایپ در محیط های نرم افزارهای Word و Wordpad و …
5- ویرایش متن ها در هنگام تایپ گفتاری یا در زمانی دیگر
6- قابلیت اضافه کردن کلماتی که در فرهنگ لغات این نرم افزار موجود نیست.
7- قابلیت تشخیص علائم خاص مانند نقطه، علامت تامل، تعجب، سوال و …
8- قابلیت تنظیم سرعت گفتار به دست خود کاربر
9- امکان آموزش نرم افزار توسط کاربر برای تایپ بهتر و تبدیل گفتار شما به نوشتار
10- استفاده از اطلاعات زبانی مانند معنی و ترتیب کلمات برای فهم جلمه بیان شده

 بگویید و تاثپ شده تحویل بگیرید طریقه کارکرد نرم افزار تبدیل گفتار به نوشتار

این نرم افزار اول بوسیله صدا و کلماتی که از شما ادا می شود، آموزش می‌بیند. این کار را شما با به حالت آموزش درآوردن نرم افزار انجام می‌دهید. سپس شروع گفتن می‌کنید تا نرم افزار در مدت 10 دقیقه شروع به آموزش از شما در مورد نحوه گفتمانتان کند. این کار پس از مدتی در حافظه نرم افزار اطلاعات مورد نیاز را از ویژگی های صدای شما ذخیره می‌کند.

پس از آن تنظیمات دیگری را باید انجام داده و سپس شروع به گفتن و خواندن کلمات و جملات برای تایپ کردن کنید. با این کار نرم افزار شروع به نوشتن از روی صوت و صدای شما می‌کند. در حین تایپ توسط این نرم افزار، ممکن است که اشتباهاتی را مرتکب شود که یا در حین تایپ اقدام به اصلاح می‌کنید، و یا پس از این که کارتان تمام شد، دوباره تمامی موارد اشتباه را اصلاح می‌نمایید.

اگر در هنگام شنیدن گفتار شما توسط نرم افزار، برنامه به موردی برخورد کند که معادل آن را در پایگاه داده خود نداشته باشد، شما آن را می‌توانید به فهرست داده های آن اضافه کنید و از این به بعد نرم افزار با شنیدن آن دیگر به راحتی از پس تایپ کردن آن بر می‌آید. این امکان زمانی لازم است که مثلاً اسامی افراد را میخواهید تایپ کنید و نرم افزار تا به حال آنها را نشنیده است.

نمایی از ظاهر برنامه تبدیل گفتار به نوشتار

نیازمندی های نرم افزار تبدیل گفتار به نوشته

سیستم عامل ویندوز 98 به بالا (ویندوز اکس پی، ویستا، 7، 8)
کارت صدا و میکروفون
32 مگابایت حافظه RAM
50 مگابایت حافظه سخت برای اجرای نرم افزار به نحو احسن

طبق نیازی که این نرم افزار دارد، تقریباً بروی تمامی رایانه‌ها قابل نصب و استفاده است و شما هیچ نگرانی در این مورد نداشته باشید.

نرم افزار تبدیل گفتار به نوشتار Dragon یک برنامه بسیار گرانقیمت می باشد که شما در اینجا فقط به قیمت 6 هزار تومان می‌‌توانید آن را به سادگی تهیه نمایید. پس این فرصت را از دست نداده و فقط با این پول در وقت خود سرمایه گذاری کنید.

اگر فکر می کنید که باید با استفاده از یک نرم افزار تبدیل گفتار به نوشتار در زمان خود صرفه جویی کنید و کار را به این برنامه رایانه‌ای بسپارید، همینک سفارش این کالا را ثبت کنید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن به دست شما برسد.برای این کار هم کافی است که بروی دکمه سفارش پستی زیر کلیک کرده و پس از دریافت کالا درب منزل و یا محل کار، مبلغ آن را به مامور پست بپردازید. در ضمن، با خرید نقدی از تخفیف ویژه برخوردار شوید.

قیمت : 6،000 تومان

/ 0 نظر / 161 بازدید