اخطار نود32 در صفحه اینترنتی

زمانی که نود32 را بروی رایانه خود نصب می کنید، زمانی می رسد که با استفاده از یک مرورگر به صفحات اینترنتی مراجعه می کنید و با صفحاتی مواجه می شوید که با یک علامت قرمز رنگ در وسط صفحه متمایز شده است. بدین ترتیب به شما یک پیغام امنیتی را گوشزد می کند. این پیغام از جانب نود 32 است که به شما اخطار میدهد که این سایت امن نیست. البته شاید هم امن باشد و به دلایل دیگر از باز کردن آن صفحه توسط نود 32 جلوگیری می شود. ولی در هر حال، شما نمی توانید محتوای آن صفحه را ببینید.

یکی از دلایلی که می توانید باعث این موضوع شود، این است که واقعاً آن صفحه دارای کد مخرب است. یا اینکه آن صفحه اطلاعات شما را با استفاده از تکنیک های کلاهبرداری سرقت می کند که نود32 سعی می کند جلوی این کار را بگیرد. در این حالت شما باید حواستان را جمع کنید و سعی نکنید که آن صفحه را به هر ترتیبی باز کنید. هر چند با اصرار این کار شدنی است.

اخطار نود32 در صفحه اینترنتی

اما زمانی هم هست که صفحه مسدود شده ما، اصلاً حاوی کد مخرب نیست. یعنی ما آن را می شناسیم و میدانیم که سایت مورد نظر اصلاً این کاره نیست. یعنی کارش دزدی و خرابکاری نیست. پس اینجا وظیفه ما چیست و چه کاری می توانیم انجام دهیم؟

اگر مطمئن هستید که صفحه اینترنتی که مسدود شده است اخطار به شما داده است، پاک است، می توانید آن را از حالت مسدود خارج کنید. در صفحه اخطاری که برای شما باز می شود، اطلاعاتی هم نشان داده می شود که البته به زبان انگلیسی است و با خواندن آن اطلاعات اضافی هم به شما داده می شود.

/ 0 نظر / 58 بازدید