آموزش نصب چند سیستم عامل بروی یک رایانه

آموزش VMWare + یک هدیه

بهترین کار این است که از شبیه سازهایی استفاده کنید که اجازه نصب شدن چندین سیستم عامل را بروی یک دستگاه به شما بدهند. یکی از این شبیه‌سازها، نرم افزار VMware است که توسط یکی از شرکت های معروف در زمینه آی تی در در سال 1999 در آمریکا ساخته شده است. با استفاده از این نرم افزار یه راحتی می توانید از چندین سیستم عامل بروی رایانه خود بهره ببرید. البته باید به منابع سخت افزار خود هم دقت کنید که رایانه شما از سخت افزارهای قوی و خوبی برخوردار باشد. در غیر این صورت ممکن است این برنامه شبیه ساز نتواند کار خود را به درستی انجام دهد.

آموزش نصب چند سیستم عامل بروی یک رایانه

VMWare نام نرم افزاری است برای شبیه سازی یک محیط جهت نصب چندین سیستم عامل در کنار یکدیگر با بهینگی بالا

خود نرم‌افزار VMWare دارای چندین نسخه است که برای شرایط و دستگاه های مختلف طراحی شده است. مثلاً نسخه‌ای که شما در این بسته آموزشی، آموزش آن را می بینید، مربوط به رایانه های رومیزی یا شخصی هستند که معمولاً افراد از آن برای کارهای روزانه رایانه ای خود استفاده می‌کنند. اما از نسخه های دیگر VMWare می توان به نسخه ای اشاره کرد که بروی سرور یا رایانه های سرویس دهنده نصب می شوند. حتماً دیده‌اید که شرکتهایی که اقدام به فروش فضای میزبانی می کنند، خدمات سرورهای مجازی خود را با یک مشخصه به شما معرفی می‌کنند، و آن هم نوع مجازی سازی است که از آن برای نصب چندین سیستم عامل بروی یک رایانه سرویس دهنده استفاده می‌کنند. که شاید این مورد برای بیشتر کاربران چندان ضرورتی نداشته باشد که آموزش آن را ببینند، مگر کسانی که مدیر سرور یا شرکت‌های هاستیگ هستند که حتماً باید با نحوه کار کردن با این نسخه VMWare به صورت کامل آشنا باشند.

اما برای کار با VMWare شما باید نحوه استفاده از آن را یاد داشته باشید. استفاده‌ای که از تمامی منابع سخت افزاری و نرم افزاری بتواند نهایت استفاده را ببرید و در نتیجه از این برنامه نهایت استفاده را ببرید. بنابراین ما به شما بسته‌ای را پیشنهاد می‌کنیم که در آن آموزش VMWare برای مجازی سازی سیستم های شخصی و نصب چندین سیستم عامل بوری یک رایانه شخصی، به صورت چندرسانه‌ای و تقریباً کامل قرار گرفته است. شما با دیدن این آموزش، به راحتی می‌توانید مدیریت یک رایانه را برای میزبانی چندین سیستم عامل به دست بگیرید.

در بسته آموزش VMWare شما اول با مقدمات کار، یعنی توضیحاتی در مورد خود VMWare روبرو می‌شوید. سپس با استفاده از همین نرم افزار اقدام به ساخت یک ماشین مجازی می کنید که پس از آن بتوانید یک سیستم عامل دیگر را در کنار سیستم عامل اولیه نصب کنید. آشنایی با قابلیت های VMWare  و همچنین ابزارهای آن هم از دیگر مباحثی است که شما در بسته آموزشی VMWare می آموزید.

در ویژگی های کلی این بسته، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

1) آشنایی با نرم‌افزار VMWare
2) ایجاد یک ماشین مجازی
3) نصب سیستم عامل
4) نصب VMWare Tools
5) آشنایی با قابلیت‌های VMWare
6) همراه با یک هدیه ویژه: آموزش کاربردی زیرنویس کردن فیلم‌ها (Subtitle Workshop)

اگر فکر می‌کنید که نیاز خواهید داشت که چندین سیستم عامل را بروی یک رایانه نصب کنید، می‌توانید این بسته آموزشی را که محصولی از شرکت دریاسافت است، به صورت پستی خریداری نمایید. برای این کار بروی دکمه سفارش پستی کلیک کرده و پس از دریافت کالا درب منزل و یا محل کار، مبلغ آن را به مامور پست بپردازید.

قیمت : 3،500 تومان

/ 0 نظر / 59 بازدید