خرید پک کامل اندروید 2013

سیستم عامل اندروید یک برنامه بازمتن است که هر کسی در هر کجای دنیا که خواسته باشد می‌تواند برای آن یک برنامه کاربردی و یا بازی بنویسد و آن را به رایگان منتشر کند. به همین دلیل روزانه بیشمار نرم‌افزار برای اندروید نوشته می‌شود و توزیع می‌گردد. پس ما نمی توانیم به همه آنها دسترسی داشته باشیم. مگر اینکه از یک بسته کامل نرم افزاری استفاده کنیم که تمامی این گونه برنامه ها را در خود جای داده باشد. به همین دلیل ما پک کامل نرم افزارهای آندروید 2013 را به شما معرفی می کنیم. در این بسته شما همه آن چیزی که برای استفاده بهینه از اندروید خود نیاز دارید را خواهید داشت.

خرید پک کامل اندروید 2013

به روز بودن هر نرم افزاری از شروطی است که ما بتوانیم حداکثر بهره را از اندروید ببریم. به همین دلیل بسته نرم افزاری اندروید 2013 تمام نرم افزارهای بروز را به شما تحویل میدهد و به راحتی می توانید آنها را بروی اندروید خود نصب نمایید و از آنها لذت ببرید. نرم افزارهای موجود در این بسته آنقدر کامل است که شما تا آخر عمرتان نمی‌توانید همه آنها را امتحان کنید. به همین دلیل نگران استفاده از آنها نباشید.

برنامه های اندرویدی که در این بسته ارائه شده است، با همه گوشی های هوشمندی که با سیستم عامل اندروید کار می کنند، همگام و مطابقت دارد. عمده‌ترین آنها گوشی‌های HTC , Samsung , Sony , SonyEricsson , Motorola و … تمامی تبلت های آندرویدی می‌باشد، که در بازار ایران هم بسیار فراوانند.

علاوه بر نرم افزار درون این بسته که حاوی 2 حلقه DVD است، بازی‌های اندرویدی و همچنین ابزارک‌های مورد نیاز شما هم گنجانده شده است که شما را از گشت و گذار برای پیدا کردن نرم افزارها، برنامه ها، بازی ها و ابزارکها و … بی‌نیاز کند. استفاده از این بسته بسیار ساده و راحت است و راهنمای هر کدام از برنامه ها برای راحتی کار شما به زبان فارسی تعبیه شده است.

پس اگر می‌خواهید این مجموعه غنی از برنامه های کاربردی و دیگر ابزارهای مورد نیاز اندروید خود را به صورت یکجا داشته باشید، بروی دکمه خرید پستی کلیک کرده و پس از دریافت کالا درب منزل و یا محل کار، مبلغ آن را به مامور پست بپردازید.

قیمت : 12،000 تومان

/ 0 نظر / 68 بازدید