وبنولوژی، مرجع آموزش طراحی سایت

حال در خودتان بنگرید و ببینید که آیا شما هم دوست دارید که یک سایت برای خود طراحی کنید؟ البته این را هم بگویم که باید کاملاً به این کار علاقه مند باشید، در غیر این صورت شاید با اولین مشکلی که برایتان پیش می‌آید دست از کار بکشید. پس اگر فکر می‌کنید که به این کار علاقه مند هستید، به شما توصیه می‌کنم که در اولین فرصت کار یادگیری طراحی سایت را شروع کنید که راه بسیار پر فراز و نشیبی را در پیش دارید.

اما برای یادگیری باید از کجا شروع کرد؟ به نظر بنده و بسیاری از متخصصی این حوزه، در اولین قدم باید شما زبان انگلیسی خود را قوی کنید. پس از آن هر آنچه که خواسته باشید را می‌توانید بدست آورید. از یک جستجوی ساده در گوگل گرفته تا خواندن کتاب‌های چند صد صفحه‌ای که به شما این امکان را می‌دهند موضوع طراحی سایت را به صورت کامل و جامع فرا بگیرید.

وبنولوژی، مرجع آموزش طراحی سایت

اما شاید برای شمایی که تازه می‌خواهید وارد این عرصه شوید، ضرورتی نداشته باشید که زمان خود را روی یادگیری زبان صرف کنید. همین طور که آموزش طراحی سایت را شروع کنید و کمی پیش روید، کم کم کلمات تخصصی این حیطه را یاد گرفته و می‌توانید حیطه کلمات تخصصی را روز به روز توسعه دهید. بدین صورت شما پس از چند سال یک طراحی سایت حرفه‌ای خواهید بود که بدون این که خودتان متوجه شده باشید، زبان انگلیسی را هم یاد گرفتید. البته این یک پیشنهاد بود. اگر فکر می‌کنید که زمان و هزینه‌ی این را دارید که اول زبان‌تان را قوی کنید، که معطل نکنید و شروع نمایید.

ولی گذشته از این مواضع، بدون یاد داشتن زبان انگلیسی باز هم می‌توانید سایتی را طراحی کنید. امروزه نرم افزارهای بسیار ساده و گرافیکی ساخته شده‌اند که کار طراحی سایت را برای هر کسی ساده می‌کنند. فقط کافی است که آنها را روی رایانه خود نصب کنید و کمی از آموزش‌هایی که دیگران برای شما آماده کرده‌اند استفاده کنید. تازه، بدون این آموزش‌ها هم اگر زمان لازم را دارید، می‌‍توانید خودتان آزمون خطا کنید تا بتوانید بالاخره اولین صفحه اینترنتی خود را با آن نرم افزار طراحی کنید و بسازید. این کار بسیار لذت بخش است.

با همه‌ی این تفاسیر، می‌خواهم به شما یک مرجعی را معرفی کنم که آموزش‌های به زبان پارسی را برای شما پارسی‌زبانان عزیز فراهم کرده است که در هر سطحی که باشید به کمک شما آمده و سعی کرده تا جایی که می‌توانسته از گزافه گویی حذر کند و اصل مطلب را به آموختار بیاموزد. این سایت نامش وبنولوژی است که نشانی آن webnology.ir می‌باشد.

نکته جالب اینجاست که در سایت وبنولوژی شما کار با نرم افزارهای طراحی سایت را هم خواهید آموخت. علاوه بر آن، استفاده از اسکریپت‌های وبلاگ نویسی مثل وردپرس و جوملا را هم شما یاد می‌گیرید و به سادگی می‌توانید در هر سطحی که هستید طراحی سایت را یاد بگیرید. پس از همین الان کار خود را به عنوان یک نوآموز طراحی سایت می‌توانید با سایت webnology شروع کنید.

/ 0 نظر / 52 بازدید