خرید سیستم عامل اوبونتو 10.10

اوبونتو سیستم عاملی بسیار حرفه ای است. بسیار از هکران که می‌خواند کارهای خود را از جمله هک کردن سایت های مختلف، انجام دهند، از لینوکس استفاده می کنند. این به دلیل باز گذاشتن دست کاربران در لینوکس و توزیع های مختلف آن است.

خرید سیستم عامل اوبونتو 10.10

کارهایی که با لینوکس می توان انجام داد، خارج از تصور است و گاهی یک فرآیند را با کیفیت بسیار بالاتر در ویندوز نمی توانید انجام دهید. به همین دلیل بیشتر کاربرانی که حرفه ای بودن برای آنها ملاک است، از توزیع های لینوکس و مخصوصاً برای تازه کارها از اوبونتو استفاده می کنند. درست است که سیستم عامل لینوکس به قدرت خط فرمان آن شناخته شده است. اما شما نباید از این بابت نگران باشید. چرا که علاوه بر خط فرمان قوی، اوبونتو دارای رابط کاربری و میزکار کاملاً گرافیکی است که شما را در انجام هر کاری یاری می کند. دقیقاً مثل ویندوز، فهرست های مختلف در هر جایی وجود دارند که دستورات و فرمان های مختص هر کاری را برای شما انجام میدهند.

اگر به سرعت بالای اینترنتی دسترسی دارید، با یک کلیک و جستجو ساده، می توانید نرم افزارهای پیشرفته و حرفه ای خود را به رایگان دانلود کرده و بروی اوبونتوی خود نصب کنید. این ویژگی یکی از قابلیت های مهم لینوکیس می باشد که تمامی نرم افزارهای آن،حتی پیشرفته ترین آنها رایگان است.

امنیت در لینوکس حرف اول را می زند. اگر دوست دارید دیگر رنگ ویروس و کرم و عوامل مخرب را بروی رایانه خود نبینید، به شما پیشنهاد می کنیم که از لینوکس و توزیع های آن استفاده کنید که یکی از توزیع های این سیستم عامل محبوب جهان Ubuntu 10.10 می باشد. بیشتر کابرانی که از ویندوز به لینوکس مهاجرت می کنند، اوبونتو را برای این کار انتخاب می کنند. چرا که علاوه بر ظاهر بسیار جذاب تر از ویندوز، دارای سادگی بسیار زیادی هم می باشد؛ و در کنار آن کم کم با امکانات پیشرفته لینوکس آشنا می شوید. از ویژگی های خوب لینوکس و اوبونتو مانده است که در این زمان و مکان نمی گنجد.

اگر می خواهید نسخه 10.10 از Ubuntu را دریافت کنید، می توانید بروی دکمه خرید پستی کلیک کنید و پس از تحویل کالا درب منزل و یا محل کار، مبلغ آن را به مامور پست بپردازید.

قیمت : 5،000 تومان

/ 0 نظر / 39 بازدید