بازی کامپیوتری شهرسازی Cities XL 2012

حکمفرمایی نوین خود را بسازید و یک شهردار موفق باشید. بازی Cities XL 2012، نسل جدید از بازی‌های شهرسازی است، که به شما این امکان را می‌دهد تا شهرهای خود را در نقشه‌های سه بعدی و واقعی بسازید و به عنوان شهردار و یک شهرساز حرفه‌ای عمل کنید. بیش از 1000 ساختمان و سازه و 62 نوع نقشه در اختیار دارید که 300 ساختمان و 15 نقشه آن، جدید و مختص این نسخه می‌باشد. آزادی و نامحدود بودن بازی این امکان را به بازیکن می‌دهد که به راحتی شهر و یا شهرستان مورد نظر خود را بنا به سلایق خود آماده کند.

به عنوان یک شهردار مجازی و وظیفه شناس، باید تمامی اصول و نکات لازم برای ایجاد یک شهر اعم از ساخت راه‌ها و جاده‌های شهری مناسب برای حمل و نقل آسان و کنترل ترافیک، ارائه خدمات اجتماعی، محل‌های تفریحی و حتی مجتمع‌های مورد نیاز مردم و … را برای شهروندان خود محیا کنید. امکان معاملات و صادرات بین شهری را نیز در اختیار دارید و می‌توانید به مساحت شهر خود بیافزایید. بازی از گرافیک فوق العاده‌ای بهره می‌برد و گیم پلی منحصر بفردی آن را همراهی می‌کند و این نشان می‌دهد که شرکت Monte Cristo این بار نیز قصد در توسعه دنیای مجازی خود نیز دارد.

بازی کامپیوتری شهرسازی Cities XL 2012

حداقل سخت‌افزار مورد نیاز:

OS: Windows XP SP3, Vista SP1 or 7
Cpu: Intel/AMD 2,5 GHz or higher
Ram: 1 GB RAM (XP), 2 GB RAM (Vista/7)
Video Card: 512 MB, ATI Radeon HD 3850/INTEL HD/NVIDIA Geforce 8800 or higher
DirectX: DirectX ۹٫۰
Hard Drive: 9 GB

اگر از یک بازی استراتژیک ساخت و ساز لذت می‌برید، به احتمال زیاد از بازی رایانه‌ای Cities XL 2012 هم لذت خواهید برد. پس به شما توصیه می‌کنیم بازی شهرسازی را برای اداره یک شهر کامل به صورت کامل تجربه کنید.

برای خرید بازی رایانه‌ای شهرسازی کافی است که بروی دکمه خرید پستی کلیک کرده و پس از دریافت کالا درب منزل و یا محل کار، مبلغ آن را به مامور پست بپردازید.

قیمت : 5،000 تومان

/ 0 نظر / 26 بازدید