آموزش تایپ ده انگشتی با صفحه کلید

هر کلید مختص یک انگشت است. شما باید با همان انگشت یک کلید را برای وارد کردن یک حرف به رایانه بفشارید. پس از مدتی که تمرین کردید و اصول تایپ ده انگشتی را یاد گرفتید، قادر خواهید بود بدون اینکه اصلاً به این موضوع فکر کنید که چه کلیدی کجا قرار گرفته است، کلمات را یکی یکی نوشته و از این کار نهایت لذت را ببرید. تایپ ده انگشتی بدون نگاه کردن به صفحه کلید مقدور است. بدین صورت تمام تمرکز شما روی جملاتی می‌شود که می‌نویسید، نه این که چه حرفی کجا قرار دارد.

type1

پس از این که مهارت تایپ ده انگشتی‌تان خوب شد، خواهید دید کارهای رایانه ای شما به شدت پر سرعت می‌شود و ارزش آن را دارد که زمانی را صرف کنید تا این کار را یاد بگیرید. به شما توصیه می‌کنیم که این بسته آموزش تایپ ده انگشتی را خریداری نمایید و چند ماه را برای یادگیری این حرفه صرف کنید. می‌بینید که خیلی به درد شما می‌خورد.

برای خرید بسته آموزش تایپ ده انگشتی، کافی است که بروی دکمه سفارش پستی کلیک کرده و مراحل ثبت سفارش را پیش روید. هم می‌توانید به شیوه پستی خریداری نمایید و هم نقدی. در روش پستی، اول کالا را درب منزل و یا محل کار تحویل گرفته و سپس مبلغ ان را به مامور پست می‌پردازید.

قیمت : 15،300 تومان

/ 0 نظر / 100 بازدید