آموزش ویدیویی کامپیوتر

یوتیوب که برای ما ایرانی ها فیـلـتر است. اما سایت آپارات و نماشا به عنوان مرجع فارسی زبان ویدیوهای فارسی، میزبان ویدیوهای واج هستند.

واج چیست؟

شاید از خودتان بپرسید واج به چه معنا است! واج از سرنام عبارات "ویدیوهای آموزشی جمال" تشکیل شده که با هدف عرضۀ رایگان آموزش های ویدیویی کامپیوتر پا به عرصۀ وجود گذاشته است. تسهیل امر آموزش رایانه یکی از مهمترین اهداف این گروه است که شما هم می توانید از دسترنج این گروه که همان ویدیوهای آموزش کامپیوتر واج است استفاده کنید.

در حال حاضر سایت رسمی این ویدیوها سایت کاربر رایانه به نشانی ComputerUser.ir مرجع آموزش کامپیوتر است. که معمولاً در کنار مقالات آموزشی اقدام به تولید ویدیوهای آموزشی همان مبحث کرده است.

این ویدیوها به زبان فارسی است و شاید بتوان گفت اولین مرجعی است که در حد گسترده اقدام به تولید چنین محتوایی در بستر اینترنت و لوح های فشرده کرده است. شما هم میتوانید از این محتوای غنی استفاده کرده و آموزش های خود را در اینترنت در رابطه با ویدیوهای واج جستجو کنید و از آنها به رایگان استفاده کنید. مطمئن باشید با واج بهترین روش آموزش کامپیوتر را در پیش خواهید گرفت.

هم چنین واج را در شبکه های اجتماعی هم می توانید دنبال کنید که در مقالات بعدی از وبلاگ کاربر رایانه، راجع به این موضوع هم بحث خواهیم کرد.

/ 0 نظر / 96 بازدید