مجموعه نرم افزار درایورهای سخت افزار رایانه

سیستم عامل خود را، بدون نگرانی از نرم افزار‌های درایور، تعویض کنید.

زمانی می‌رسد که مثلاً ویندوز خود را تعویض می‌کنید. در اینجا علاوه بر نصب مجدد ویندوز، حتماً باید درایورها یا نرم‌افزارهای راه انداز را مجدداً نصب نمایید. در غیر این صورت با خیلی از سخت‌افزارهای رایانه مثل کارت صوتی، مودم، کارت گرافیکی، صفحه نمایش و … مشکل خواهید داشت. البته خیلی از آنها هم شاید نیازی به نرم‌افزار نداشته باشند. در هر حال اگر به این مشکل برخوردید، بهترین کار این است که از نرم افزار شناسایی و نصب خودکار درایورها بدون هیچ گونه کار اضافی استفاده کنید.

مجموعه نرم افزاری درایورهای رایانه

این بسته نرم افزاری تمامی درایورها را در خود جای داده است و شما نیازی به اتصال به اینترنت نخواهید داشت. البته این نرم افزار برای دانلود در اینترنت وجود دارد و به راحتی با یک جستجو می‌توانید به آن برسید. اما حجم 1 گیگابایتی شاید اجازه دانلود و بارگیری آن را به خیلی از افراد ندهد. به همین دلیل بهتر است با پرداخت 3000 تومان این بسته نرم افزاری را بخرید و از آن استفاده کنید.

اگر نسخه‌ای از درایور سخت‌افزاری خاص از رایانه‌تان را ندارید، مجموعه نرم افزارهای درایورهای رایانه به کمک شما آمده است.

این نرم افزار با شناسایی و نصب خودکار درایورهای سیستم عامل، از بروز هرگونه مشکل در ناسازگاری درایور با سخت‌افزار مرتبط جلوگیری می‌کند. نرم‌افزار برای هر دو نسخه ی 32 و 64 بیتی ویندوز کاربرد دارد. این نرم‌افزار قابلیت شناسایی و نصب تمامی درایورهای شرکت‌های Intel، AMD، ASUS، nVidia، GigaByte، HP، MSI، RealTek، Gigabyte، ATI، GeForce، Seagate را داراست. این مجموعه بهترین راه حل برای برطرف نمودن مشکلات درایوری اعم از قدیمی بودن، ناسازگاری، متناسب نبودن درایورها با ویندوزهای جدید و ... می‌باشد. با استفاده از این بسته نرم‌افزار می‌توانید تنها با یک کلیک به صورت خودکار اقدام به شناسایی و بررسی سخت‌افزارهای نصب شده بر روی رایانه کنید.

برخی از ویژگی‌های مجموعه نرم افزاری درایورهای رایانه:
شناسایی و نصب بسیار سریع درایورها
حاوی آخرین نسخه از انواع درایورها
سازگار با انواع درایور های سخت‌افزاری
دارا بودن درایورهای 32 بیتی و 64 بیتی
رابط کاربری چند زبانه
پشتیبانی از ویندوز XP و Vista و 7
و ...

برای تهیه و خرید Drive Pack Solution کافی است بروی دکمه خرید پستی کلیک کرده و پس از دریافت کالا درب منزل، مبلغ مورد نظر را به مامور پست بپردازید.

قیمت : 3،000 تومان

/ 0 نظر / 52 بازدید